Dla seniorów

  • 30.09.2017, 05:00
  • Msk
Dla seniorów A. Ziobroń
Członkowie Klubu Seniora "Jak w Rodzince", działającym przy stowarzyszeniu "Nasze Miasto Radomyśl Wielki", biorą udział w kursie komputerowym. Nabór na kolejny kurs trwa, każdy senior chętny poznać świat komputerów może się zgłosić.

Kurs organizowany jest przez stowarzyszenie w ramach projektu "Wszystko co ludzkie nie jest nam obce", finansowanego przez gminę Radomyśl Wielki i powiat mielecki.

Uczestniczy w nim 16 osób. Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie mogło zakupić potrzebne do nauk monitory czy pendrive`y. Kurs odbywa się w zespole szkół w Radomyślu Wielkim, będzie obejmował 22 godziny nauki i zakończy się pod koniec października.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w kursie komputerowym mają możliwość dostać się do kolejnej edycji, która ruszy już początkiem października. Będzie mogło w nim wziąć udział 25 osób. Plan kursu jest ambitny, ma trwać zdecydowanie dłużej, bo aż 120 godzin. – Będzie on bardziej profesjonalny, dłuższy i oczywiście bezpłatny. Przeprowadzi go firma zewnętrzna. Przyjmujemy zgłoszenia chętnych z całej gminy – informuje Andrzej Ziobroń.

Msk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe