Dla seniorów

  • 30.09.2017, 05:00
  • Msk
Dla seniorów A. Ziobroń
Członkowie Klubu Seniora "Jak w Rodzince", działającym przy stowarzyszeniu "Nasze Miasto Radomyśl Wielki", biorą udział w kursie komputerowym. Nabór na kolejny kurs trwa, każdy senior chętny poznać świat komputerów może się zgłosić.

Kurs organizowany jest przez stowarzyszenie w ramach projektu "Wszystko co ludzkie nie jest nam obce", finansowanego przez gminę Radomyśl Wielki i powiat mielecki.

Uczestniczy w nim 16 osób. Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie mogło zakupić potrzebne do nauk monitory czy pendrive`y. Kurs odbywa się w zespole szkół w Radomyślu Wielkim, będzie obejmował 22 godziny nauki i zakończy się pod koniec października.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w kursie komputerowym mają możliwość dostać się do kolejnej edycji, która ruszy już początkiem października. Będzie mogło w nim wziąć udział 25 osób. Plan kursu jest ambitny, ma trwać zdecydowanie dłużej, bo aż 120 godzin. – Będzie on bardziej profesjonalny, dłuższy i oczywiście bezpłatny. Przeprowadzi go firma zewnętrzna. Przyjmujemy zgłoszenia chętnych z całej gminy – informuje Andrzej Ziobroń.

Msk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe