Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Stal Mielec 2007 w turnieju "Bądź Następny" w Staniątkach rocznik 2007/2008

Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Stal Mielec 2007 w turnieju
Pierwsze miejsce na dwadzieścia cztery zespoły zdobyła drużyna Akademii Piłkarskiej Stal Mielec 2007. W drodze do zwycięstwa w turnieju mielczanie zaczęli od remisu z Widzewem Łódź, później już kolejno zwycięstwa z Hutnikiem Kraków, RKS Garbarnia Kraków, KS Bronowianka Kraków, AMSPN Hetman Zamość.

W fazie pucharowej spotkali się z AP Champions 10-0 oraz AP Sanok 2-1. W 1/2 kolejne pewne zwycięstwo ze Skrą Częstochowa I 4-0 i tak dotarli do finału. W finale - po bardzo dobrym meczu z Juventusem Bydgoszcz, stal Mielec straciła bramkę w końcówce spotkania i mecz skończył się remisem 2-2. O wygranej decydowały rzuty karne, w których mielczanie wygrali 4-3.

Wielkie brawa należą się całej drużynie, która pod okiem trenera Jakuba Korczykowskiego zaprezentowała bardzo dojrzały futbol. Przeprowadziła mnóstwo udanych akcji, zdobywając dużo bramek. Strzelanie w turnieju rozpoczął Dominik Kuzara, podrywając kolegów do walki z Widzewem Łódź, a zakończył w finale Kacper Kasza. Nie było w drużynie zawodnika, który nie strzeliłby bramki, przyczyniając się tym samym do końcowego sukcesu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Zabrzyski, reprezentujący oczywiście AP Stal Mielec 2007.

AP Stal Mielec zagrała w składzie: Wiktor Siembab, Olaf Leś - Alex Cetnar, Mikołaj Jaskot, Damian Juwa, Kacper Kasza, Kamil Kowalski, Bartłomiej Kuroń, Dominik Kuzara, Jakub Małek, Miłosz Nicpoń, Szymon Stan, Jakub Strokoń, Bartosz Zabrzyski

Szymon Burek

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe