Uczniowie SMS Mielec już pasowani na sportowca

  • 28.09.2017, 10:44
Uczniowie SMS Mielec już pasowani na sportowca
W minioną środę czwartoklasiści SMS Mielec wzięli udział w uroczystym pasowaniu na sportowca. Nie zabrakło dobrej zabawy, ale była to także pouczająca lekcja koleżeństwa i partnerstwa na boisku.

Chłopcy mieli do wykonania kilka zadań sprawnościowych, kulinarnych i muzycznych m.in.: skoki w workach, chodzenie z jajkiem na łyżce, jedzenie jabłka bez rąk, czy odgadywanie tytułów i wykonawców piosenek z którymi doskonale sobie poradzili. Bardzo dobrze spisali się także podczas quizu z życia w szkole oraz zagadek przygotowanych przez wychowawcę.

Chłopcom mocno kibicowali rodzice oraz trenerzy. Ich zmagania pozytywnie oceniło jury, w skład którego wchodzili: dyrektorzy – Marek Chamielc, Zbigniew Hariasz oraz Andrzej Wilk, piłkarze I zespołu Stali Mielec – Krystian Getinger i Konrad Misztal, a także trenerzy i jednocześnie absolwenci SMS Mielec – Damian Skiba i Sebastian Ryguła.

W drugiej części spotkania młodzi piłkarze złożyli uroczystą przysięgę i otrzymali pamiątkowe certyfikaty, a na zakończenie pasowania czekała na nich “słodka niespodzianka” – pyszny tort.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------