Szkolenie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami

  • 27.09.2017, 14:38
Szkolenie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami
Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Mielcu zaprasza na bezpłatne seminarium naukowe "Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca" , które odbędzie się już 23 października.

Prezydent Miasta Mielca zaprasza na organizowane poprzez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu w dniu 23 października 2017 r. seminarium dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów pt. „Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje lokalne świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca”, które odbędzie się w godzinach od 13:45 do 17:00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

Seminarium poprowadzi Pani Maria Dekert – współtwórca i wieloletni pracownik Stalowowolskiego Ośrodka Wsparcia Interwencji Kryzysowej w Stalowej Woli, psychoterapeuta, interwent kryzysowy.

Przedsięwzięcie jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu „…ZAMIAST PRZEMOCY” – programu oddziaływań profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”. Środki na projekt zostały pozyskane z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia zapewni tłumaczenie przekazywanych treści na język migowy.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------