Ruszyły warsztaty samoobrony dla kobiet

  • 27.09.2017, 14:32 (aktualizacja 27.09.2017 14:36)
  • Szymon Burek
Ruszyły warsztaty samoobrony dla kobiet UM Mielec
Rozpoczęła się III edycja bezpłatnych warsztatów z samoobrony dla kobiet „Pewna siebie – Bezpieczna”. Na uroczystej inauguracji projektu Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Mielca – Pan Jan Myśliwiec przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji – Pana Jacka Juwy, koszulki dla uczestniczek warsztatów.

Zostały one zakupione w ramach środków dotacyjnych pozyskanych przez Gminę Miejską Mielec z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z Programu Osłonowego Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na projekt „…Zamiast Przemocy”. Koordynacją tego projektu zajmuje się Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu.

W ramach warsztatów, które są inicjatywą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, przewidziano: zajęcia z zakresu wiktymologii, zajęcia z zakresu samoobrony, zajęcia z zakresu psychologii, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Dbałość o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta Mielca to główny cel realizowanego wspólnie projektu.

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe