[FOTO] Tłumy mielczan na targach pracy

  • 21.09.2017, 22:45
  • Arkadiusz Łysoń
[FOTO] Tłumy mielczan na targach pracy A. Łysoń
Pierwsze Targi Pracy Powiatu Mieleckiego przyciągnęły wielką liczbę mielczan, zainteresowanych znalezieniem bądź zmianą pracy.

Ponad 40 firm oferowało odwiedzającym możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych lub zdobycia informacji na temat wolnych stanowisk pracy. Młodsi i starsi mielczanie korzystali z tej okazji, szczegółowo wypytując przedstawicieli firm o wolne miejsca pracy, oczekiwania pracodawców i szanse zatrudnienia.

Wszystkich, którzy przybyli na godz. 12.00 przywitała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu Renata Siembab, podkreślając, że targi pracy są szansą na nawiązanie kontaktów z firmami, które poszukują pracowników.

Na odwiedzających czekało wiele dodatkowych atrakcji - m.in. symulatory lotu szybowcem i śmigłowcem, okulary VR, drukarkę 3D,laserowe ramię pomiarowe. Można było także zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego.

Chętni mogli skorzystać z pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego oraz wykonać zdjęcie.

Targi zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu oraz Komendę Wojewódzką Ochotniczych Hufców Pracy Młodzieżowe Centrum Kariery w Mielcu.

Więcej w najbliższym numerze Korso.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
sgh
sgh 22.09.2017, 20:46
czy PUP Mielec nadal ma ta wspaniala oferte dla kierowcy TIRa za 2500 br.....
Marko
Marko 26.09.2017, 20:46
Pytanie tylko czy to wina PUP ze firma placi 2500 zl? Też jestem kierowcą i po prostu nie patrze na takie oferty. Niech dalej szukaja.

Pozostałe