Pomożemy ofiarom nawałnicy

  • 21.09.2017, 05:00
  • SzB
Pomożemy ofiarom nawałnicy SzB
Władze Mielca decyzją rady miasta przekażą 35 tysięcy złotych dla mieszkańców gminy Gostycyn, którzy ucierpieli podczas ostatnich nawałnic.

Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup tzw. "domku holenderskiego". Będzie to schronienie dla rodzin, które  nie mają jak wrócić do swoich domów. Władze powiatu tucholskiego skierowały specjalny apel z prośbą o pomoc do władz Mielca. W odpowiedzi na ten apel przewodniczący rady Marian Kokoszka zorganizował nadzwyczajną sesję w środę, 13 września, podczas której  radni zdecydowali o przekazaniu pomocy finansowej.
 
- Mieszkańcy gminy Gostycyn ucierpieli w czasie ostatnich nawałnic, które przeszły nad Polską. Na szczęście kataklizm ominął nasze miasto.  Pamiętamy, co wydarzyło się u nas w 2010 roku, kiedy w naszym regionie doszło do powodzi. Wiemy, jak ważna jest każda pomoc. Nasze miasto dobrze rozumie, że takiej pomocy trzeba udzielić - powiedział nam Jan Myśliwiec, wiceprezydent Mielca.

SzB
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe