Co dalej z mielecką koleją?

  • 8.09.2017, 11:57
  • SzB
Co dalej z mielecką koleją? SzB
Europoseł Tomasz Poręba był ostatnio w Mielcu, więc skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy go o kilka ważnych spraw związanych z naszym regionem.

Co dzieje się z remontem linii L-25 Tarnobrzeg - Mielec - Ocice?
W przyszłym roku zostanie ogłoszony już przetarg na remont na całej linii kolejowej. W tym tygodniu będę rozmawiał z prezesem PKP na temat tej ważnej inwestycji. Już teraz chcę powiedzieć, że zbliżamy się wielkimi krokami do zakończenia prac administracyjno - biurokratycznych związanych z przygotowaniem tej inwestycji. Pieniądze na ten remont są już zabezpieczone. Chcę zapewnić, że w najbliższych latach kolej do Mielca wróci. Jest to decyzja, której nie da się już odwołać.

Więcej w 36 numerze Korso

SzB
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe