Będzie pielgrzymka do Chorzelowa

Będzie pielgrzymka do Chorzelowa
Choć XXXV Piesza Pielgrzymka Tarnowska dobiegła końca to uczestnicy nie zapominają o idei pielgrzymowania. Z Mielca organizowana jest pielgrzymka piesza na sobotnią uroczystość koronacji Obrazu Matki Bożej w Chorzelowie.

W najbliższych dniach (9.09) w chorzelowskim sanktuarium będzie miała miejsce koronacja cudownego wizerunku Matki Bożej Królowej Rodzin. Grupa 16. organizuje pieszą pielgrzymkę na to wydarzenie, do której zaprasza wszystkich uczestników PPT, duchowych pielgrzymów jak i tych, którzy chcą zaznać choć namiastki pielgrzymowania. Więcej informacji i zapisy na Facebooku i stronie grupy 16 www.16pielgrzymka.diecezja.tarnow.pl

 

 

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe