Aktywna biblioteka

  • 2.09.2017, 05:00
  • Opr. AŁ
Aktywna biblioteka UG Tuszów Narodowy
Gminna Biblioteka Publiczna w Tuszowie Narodowym poszerzyła swoją działalność o kursy i szkolenia skierowane do osób dorosłych.

W bibliotece od maja trwa kurs języka angielskiego, w którym udział biorą mieszkańcy gminy. Kurs zakończy się w październiku egzaminem na poziomie B2.

11 sierpnia można było wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Jakuba Jugo, zajmującego się komunikacją społeczną. Ośmiogodzinne spotkanie obfitowało w wiedzę merytoryczną i praktyczną dotyczącą Internetu i jego szerokich możliwości.
Od września rusza cykl spotkań dla uczniów szkół podstawowych, podczas których dzieci będą poszerzać swoją wiedzę na temat savoir-vivre.

Tuszowska biblioteka jest też znana jako instytucja mieszcząca się w domu urodzenia generała Sikorskiego i dokumentująca lokalną historię.

Opr. AŁ
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe