Powstają place zabaw i siłownie

  • 24.08.2017, 15:57
  • Opr. Msk
Powstają place zabaw i siłownie Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim
Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu powstają place zabaw i siłownie zewnętrzne. Mają być gotowe do końca sierpnia. Gmina zapłaci za nie 178 tys. zł. Wykonawcą jest Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru z Rzeszowa.

Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej i Zdziarcu, gdzie powstają place zabaw, zamontowane zostaną: huśtawka wahadłowa, karuzela, zestaw zabawowy, huśtawka wagowa, zabawka na sprężynie i piaskownica drewniana. Koszt tej inwestycji to blisko 120 tys. zł.

- Dzięki temu od września we wszystkich miejscowościach będziemy mieli place zabaw dla dzieci. W przyszłości będziemy musieli pomyśleć jeszcze o remoncie placów w Pniu i Dulczy Małej, bo wymagają one poprawy – mówi burmistrz Józef Rybiński.

Z kolei siłownie zewnętrzne ze sprzętem rehabilitacyjnym wykonywane są w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu. W każdej z tych miejscowości zamontowane zostaną: ławeczka, drabinka, bioderka, nordic walking, przeciągacz - wypychacz, motyl i schodek. Koszt tej inwestycji to 58 tys. zł.

Opr. Msk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe