Miasto dla aktywnych

  • 24.08.2017, 11:57
Miasto dla aktywnych UM Mielec
Dzieci, młodzież i wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, będą mogli wkrótce korzystać z kilku nowych obiektów. Na terenach mieleckiego Mieleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powstaje kompleks sportowo – rekreacyjny.

Wykonawcy intensywnie realizują zaprojektowane inwestycje i pracują nad nowym wizerunkiem placu MOSiR-u.

Nowe boiska
Do użytku oddano już ogólnodostępne mini boisko piłkarskie z naturalną trawą wraz z placem zabaw dla dzieci przy ulicy Baczyńskiego. Budowane są dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie przy ulicy Padykuły. Gotowa jest już płyta z naturalnej trawy o wymiarach 105×68. Takie same wymiary będzie miała druga w naszym mieście, obok boiska na stadionie Gryfu, płyta piłkarska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą. Pomiędzy boiskiem sztucznym i naturalnym stanie niewielka trybuna dla publiczności.

Największy w południowo-wschodniej Polsce
Profesjonalny skatepark o powierzchni 1567 m2 budowany przy ulicy Jagiellończyka ma spełniać funkcję rekreacyjną dla osób jeżdżących na rolkach, deskorolkach czy rowerach typu BMX. Obiekt ten będzie należał do największych w południowo-wschodniej części Polski. Już na etapie projektu i wizualizacji środowisko zainteresowane jego budową jednogłośnie stwierdziło, że mielecki skatepark będzie drugim, najlepszym tego typu obiektem, zaraz po rzeszowskiej skateplazie.

Więcej w 34 numerze Korso

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe