Spłonął w rzece

  • 23.08.2017, 15:57
  • Msk
Spłonął w rzece Osp.pl
Krzysztof G. wyszedł z domu 15 czerwca. Następnego dnia przypadkowa osoba odnalazła jego zwłoki w Wisłoce, w okolicy ogródków działkowych Relax. Co się wtedy stało? Pomimo upływu dwóch miesięcy, nadal nie wiadomo, jak i dlaczego doszło do tej tragedii.

Niedługo po makabrycznym znalezisku jego zwłok w Wisłoce, na wniosek mieleckiej prokuratury, policja poszukiwała świadków, którzy mogli widzieć mężczyznę nad rzeką. Nikt się jednak nie zgłosił.

Ciało wyłowionego 23-latka było znacznie poparzone, co potwierdziła opinia zakładu medycyny sądowej w Krakowie, gdzie przeprowadzono sekcję zwłok Krzysztofa.

- Przyczyny śmierci mężczyzny nie są jednoznaczne – mówi prokurator Małgorzata Dobosz-Słąba z Prokuratury Rejonowej w Mielcu.  - Są symptomy, które wskazują, że zgon mógł nastąpić w wyniku poparzenia, ale nie jest wykluczone, że nastąpił on również w wyniku utopienia.

Więcej w 34 numerze Korso

Msk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe