Badania w mobilnym rezonansie

  • 11.08.2017, 21:16
  • Szymon Burek
Badania w mobilnym rezonansie
Choć już w tym tygodniu w mieleckim szpitalu rusza remont pracowni rezonansu magnetycznego, pacjenci skierowani na badania nie odejdą z kwitkiem. Do czasu zakończenia remontu będą mogli skorzystać z pracowni mobilnej.

Mobilna pracownia zainstalowana została na platformie samochodowej w pobliżu wejścia do pawilonu F – a, czyli tej części szpitala, w której na co dzień znajduje się pracownia stała. Badania w mobilnym rezonansie wykonywane będą na takich samych zasadach i w takich samych godzinach, jak miało to miejsce w punkcie stacjonarnym.

Remont pracowni rozpocznie się już w tym tygodniu. Podstawowym zadaniem wykonawcy będzie usunięcie ze szpitala dotychczasowego rezonansu magnetycznego i zainstalowanie nowego sprzętu do badań.

Przy okazji wymiany rezonansu odświeżona zostanie cała pracownia. Prace potrwają  najpóźniej do końca września. 

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe