Nowy proboszcz już w niedzielę

  • 10.08.2017, 11:27 (aktualizacja 10.08.2017 17:04)
  • Szymon Burek
Nowy proboszcz już w niedzielę Diecezja Tarnowska
Uroczyste przejęcie parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu przez ks dr Bogusława Połecia już w najbliższa niedzielę 13 sierpnia.

Jak już wcześniej informowaliśmy dotychczasowy proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu ks. Kazimierz Czesak odchodzi na emeryturę. Funkcję nowego proboszcza biskup tarnowski Andrzej Jeż powierzył ks dr Bogusławowi Połeciowi. Nowy proboszcz był wieloletnim dyrektorem Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnego w Tarnowie. 

Uroczystość wprowadzenia nowego proboszcza odbędzie się w niedzielę  o godz. 12 w kościele parafialnym. 

Ksiądz Kazimierz Czesak w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu pracował od 20 lat. Prawdopodobnie zostanie tutaj na rezydenturze. 

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe