Szukamy zaginioną panią Augustę

  • 3.08.2017, 12:06 (aktualizacja 03.08.2017 14:57)
  • msk
Podziel się:
Oceń:
Szukamy zaginioną panią Augustę msk
Kilkadziesiąt mielczan pomagało szukać 81-letnią Augustę Skwierz.

Wczoraj o godzinie 21.30 pod budynkiem Samorządowego Centrum Kultury przy al. Niepodległości w Mielcu, zebrało się kilkadziesiąt osób, chętnych pomóc szukać zaginionej. Tam nastąpił podział obowiązków i ustalenie, kto gdzie idzie. Niestety, kobiety nie odnaleziono. Ostatni raz była widziana przy szlabanie po prawej stronie - jadąc od Mielca w stronę Tarnowa - w lesie w Piątkowcu.

Kolejną akcję poszukiwawczą planuje się na sobotę. Zbiórka  o 7 rano na parkingu przed piątkowskim lasem, po prawej stronie -  jadąc od strony Mielca. Ludzie będą jeszcze raz przeszukiwać las oraz szuwary nad Wisłoką.

msk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------