Mielecka fundacja w telewizji

  • 2.08.2017, 11:57
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Mielecka fundacja w telewizji SzB
Ekipa programu "Dzień Dobry TVN" zrealizowała w Mielcu reportaż na temat badań profilaktycznych. Mielecka Fundacja "SOS Życie" jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych ośrodków wykonujących populacyjne badania mammograficzne i cytologiczne.

Fundacja SOS Życie już od ponad 20 lat szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet. Dzięki działalności ośrodka w ochronie zdrowia rocznie ratowane jest życie około 50 kobiet. Działalność NZOZ Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie ułatwia prowadzenie programów profilaktycznych wczesnego wykrywania raka piersi i raka szyjki macicy. Z kolei program edukacji dziewcząt w wieku 15-19 lat zwiększa wiedzę i umiejętności samobadania piersi. Ostatnio Ministerstwo Zdrowia zleciło Telewizji TVN przygotowanie reportażu telewizyjnego do programu "Dzień Dobry TVN" na temat badań profilaktycznych kobiet. Mielecki ośrodek w ciągu ostatnich 20 lat zyskał ogromną renomę. Prezes fundacji, Łucja Bielec, wielokrotnie współpracowała z ministerstwem w roli eksperta.
 
Tu ratuje się życie
W siedzibie fundacji przy ul. Tańskiego działa ośrodek diagnostyczny dla kobiet. Poradnia ginekologiczno-położnicza udziela porad w zakresie ginekologii. Lekarze ośrodka kierują na konieczne badania. Fundacja oferuje  kompleksową i wyspecjalizowaną pomoc. W pracowni USG wykonywane są badania piersi i narządów rodnych. Pracownia mammograficzna wykonuje profilaktyczne badania mammograficzne oraz badania diagnostyczne.

Więcej w 31 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------