Kadrowa rewolucja w Stali Mielec

  • 31.07.2017, 05:00
  • ted
Kadrowa rewolucja w Stali Mielec FKS
Trzynastu nowych piłkarzy znalazło się w kadrze drużyny Stali Mielec, która w piątek z powodzeniem rozpoczęła nowy sezon 2017/2018 w Nice I lidze. Takich przetasowań w mieleckim klubie nie pamiętają nawet najstarsi kibice.

Oficjalne ogłoszenie podpisania umów z kolejnymi dwoma piłkarzami - Maksymilianem Banaszewskim i Radosławem Majeckim, zakończyło proces przebudowy zespołu, który wspólnie z działaczami FKS-u w ekspresowym tempie zrealizował trener Zbigniew Smółka.

Pomocnik i bramkarz
22-letni młodzieżowy reprezentant Polski Maksymilian Banaszewski (173cm/65kg) jest pomocnikiem i będzie występował w Stali Mielec z numerem 33. Urodził się w Warszawie. Jest wychowankiem Hutnika Warszawa, byłym zawodnikiem warszawskich klubów Varsovii, Marymontu, Unii i Znicza Pruszków, z którego został wykupiony.

Radosław Majecki – nowy bramkarz Stali ma zaledwie 17 lat - urodził się 16 listopada 1999 roku w Starachowicach (191cm/78kg). Jest wychowankiem klubu Arka Pawłów, następnie trenował z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, skąd przeszedł do Legii Warszawa, gdzie przed rokiem podpisał profesjonalny kontrakt. Do Stali został wypożyczony na rundę jesienną z opcją przedłużenia tego wypożyczenia do końca sezonu 2017/2018. Będzie grał z numerem 99 na bramkarskim trykocie.

Więcej w 30 numerze Korso 

ted
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe