Powstaną nowe chodniki

  • 29.07.2017, 11:57
  • Msk
Powstaną nowe chodniki nadesłane
W Janowcu oraz w Podborzu powstaną nowe chodniki. Właśnie rozstrzygnięto przetarg dotyczący tego, kto będzie je wykonywał.

Realizatorem budowy chodnika w Janowcu oraz Podborzu będzie firma Polinwest z Radomyśla Wielkiego. Władze gminy wybrały ofertę, która spełnia wszystkie wymagania zamawiającego określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia i otrzymała maksymalną liczbę punktów. Do 10 sierpnia firma najprawdopodobniej zacznie wykonywać prace remontowe. Zakończenie ich przewiduje się na 15 października tego roku.

Msk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe