Ponad 17 tys. zł z memoriału

  • 28.07.2017, 15:57
  • Opr. mm
Ponad 17 tys. zł z memoriału
Krystian Pydych podsumował zorganizowany przez niego memoriał "5 chłopaków ze Stali". Dzięki hojności wielu ludzi wydarzenie odniosło ogromny sukces i organizacyjny, i finansowy.

Memoriał "5 chłopaków ze Stali" zorganizowany przez Krystiana Pydycha,  ocalałego w tragicznym wypadku pod Werynią, przyciągnął ponad 2 tysiące osób. Jednym z celów memoriału była zbiórka pieniędzy dla potrzebujących dzieci. Do akcji włączyło się wiele lokalnych przedsiębiorstw, dzięki którym ponad 80 nagród trafiło do uczestników wydarzenia, którzy zakupili symboliczną cegiełkę. Całkowity dochód, jaki udało się tego dnia uzyskać, wyniósł 17,528,64 zł.

- W imieniu swoim i wszystkich, którzy tak chętnie pomogli w trakcie organizacji tego wydarzenia, dziękuję za Państwa hojność, bo dzięki niej mogliśmy pomóc i mam nadzieję, że wpłynęliśmy chociażby w niewielkim stopniu na jakość życia dwóch chłopców - Maksia Jachyma oraz Kubusia Miśka. Część uzbieranych pieniędzy trafiło również do Paulinki Kołek - podopiecznej Stowarzyszenia "Godne życie dla dzieci". DO ZOBACZENIA ZA ROK! - napisał na swojej stronie Krystian Pydych.

Opr. mm
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe