Przebudowa ul. Wyszyńskiego

  • 28.07.2017, 11:57
  • mm
Przebudowa ul. Wyszyńskiego UM
W związku z przebudową ulicy Wyszyńskiego mieszkańcy muszą przygotować się na spore utrudnienia.

Od 17 lipca zamknięto odcinek od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do wjazdu na parking przy kościele parafialnym pw. Trójcy  Przenajświętszej. Pierwszy etap budowy potrwa do 15 września, w tym okresie dla ruchu otwarto odcinek ul. Wyszyńskiego od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 875 do wjazdu na parking przy kościele.

W czasie przebudowy na bocznych drogach dojazdowych pojawią się oznakowania informujące o braku możliwości przejazdu bądź robotach drogowych. Dla ruchu samochodowego wprowadzono również objazd ul. św. Kingi oraz ul. Zygmuntowską. Remontowany odcinek jest całkowicie wyłączony dla pieszych i rowerzystów, a dojazd mieszkańców do przyległego osiedla Smoczka mają zapewnić objazdy uwzględnione w projekcie czasowej organizacji ruchu.

Zmiany w rozkładzie jazdy wprowadził też MKS Mielec, który wszystkie autobusy kursujące do tej pory ulicą Wyszyńskiego skierował na ul. św. Kingi. Przez najbliższe dwa miesiące funkcjonować tam będą trzy tymczasowe przystanki. Największe zmiany dotyczą linii 27, 28, 29, 31.

Remont ul. Wyszyńskiego ma objąć całkowitą zmianę nawierzchni, przebudowę parkingów, chodników, zatok autobusowych, ścieżek rowerowych oraz urządzeń bezpieczeństwa z infrastrukturą techniczną.

mm

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe