Pokaż swój ogród

  • 25.07.2017, 11:57
  • SzB
Pokaż swój ogród SDK
Spółdzielczy Dom Kultury ogłasza konkurs dla miłośników kwiatów, zieleni, a jednocześnie posiadaczy pięknych, zadbanych balkonów czy ogródków przyblokowych. Konkurs wyłoni najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe będące w zasobach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Formuła konkursu jest bardzo prosta: wystarczy mieszkać w zasobach MSM, być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego, kolorowego balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym. Następnie wystarczy zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do siedziby domu kultury przy ul. Kusocińskiego.

W ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do zeszłorocznej edycji  zgłosiło się 37 uczestników. Co roku organizatorzy wyróżniają 24 najładniejsze balkony i małe ogródki przyblokowe. Na zdjęcia pracownicy domu kultury czekają do 8 września.

- Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 10 x13 cm, prosimy składać w opisanych kopertach (imię, nazwisko i adres zamieszkania, telefon kontaktowy, koniecznie z dopiskiem "Piękny ogród na moim balkonie" do piątku,  8 września). Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu czy opiekun ogródka przyblokowego - informuje nas Ewelina Sieroń, kierownik Spółdzielczego Domu Kultury w Mielcu.

Zdjęcia powinny przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Oceniane nie będą balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, ale nie ma możliwości zrobienia zdjęcia, proszony jest o kontakt z pracownikami SDK. Zdjęcia można przynieść także do biur administracji poszczególnych osiedli. 

Wszyscy laureaci konkursu, których wyłoni specjalnie powołana komisja, o wyróżnieniu zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 19 września. Na wszystkich zwycięzców czekają  nagrody ufundowane przez Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową.

SzB
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe