[FOTO] Za nami turniej piłki plażowej!

  • 18.07.2017, 11:55 (aktualizacja 18.07.2017 14:12)
  • Szymon Burek
[FOTO] Za nami turniej piłki plażowej! KML
Fani aktywnego wypoczynku mieli okazję sprawdzić się w niedzielę 16 lipca. Na letnim basenie MOSiR miała miejsce trzecia edycja Podkarpackiego Turnieju Piłki Siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło w tym roku aż 16 dwuosobowych drużyn.

Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden- została nim drużyna Przemysława Cisło i Wojciecha Pietrasa. Za wysiłek została nagrodzona medalami, pucharami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. 

Nagrody otrzymali również zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca. Były to drużyny w składzie Grzegorz Janeczko i Patrick Tomczyk oraz Łukasz Gardulski i Marcin Gąska. Poza turniejem siatkówki można było skorzystać z licznych zabaw i atrakcji na otwartym basenie.

Jest to już trzecia, a druga sportowa w te wakacje impreza organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów. Już 23 lipca w Bulwarach nad Wisłoką startuje kolejna z nich- Youthest będący połączeniem festiwalu kolorów, baniek mydlanych i ognia.

 

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Partnerem wydarzenia był MOSIR. Sponsorami tego wydarzenia były firmy AutoPart, Algida, MCDesing, Natur House, Extreme Fitness, Faraon i Gami.

Tygodnik Regionalny Korso był partnerem medialnym turnieju.

 

Szymon Burek

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ananasowy
Ananasowy 18.07.2017, 14:10
Super

Pozostałe