W niedzielę Festiwal YOUTHEST

  • 18.07.2017, 11:29 (aktualizacja 19.07.2017 00:41)
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę Festiwal YOUTHEST
Już 23 lipca o godzinie 16:00 na terenach zielonych Bulwarów nad Wisłoką wystartuje festiwal “Youthest” organizowany przez “Fundacje Klub Młodych Liderów”. Jest to kompilacja trzech festiwali: baniek, kolorów i ognia, a tym samym jedno z największych wydarzeń tego lata w Mielcu.

Na mieleckie Bulwary organizatorzy zapraszają już od godziny 12:00, gdzie w specjalnej strefie będą czekać na najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, muzyka, konkursy, zabawy oraz inne atrakcje. O godzinie 16:00 rozpocznie się Festiwal Baniek Mydlanych, w trakcie którego w powietrze wypuszczonych zostanie miliony zarówno tych małych, jak i tych o średnicy nawet kilku metrów baniek mydlanych. Na najmłodszych czekać będzie aż 500 sztuk bezpłatnych zestawów do ich robienia przygotowane przez firmę “Tuban”. O godzinie 18:30 wystartuje Festiwal Kolorów KML, który polegać będzie wyrzucaniu przez uczestników w powietrze Kolorów Holi, czyli kolorowego talku. Podczas kolorowania się proszkiem na scenie występować będzie jeden z najlepszych w Polsce składów DJskich - “Diviners”. Grupa ta ma za sobą wiele występów na międzynarodowych festiwalach, w tym na największym w Polsce "Sunrise Festiwalu". Tuż po zachodzie słońca o godzinie 21:00 wystartuje spektakularny Festiwal Ognia. W trakcie którego będzie można podziwiać akrobacje grupy teatralnej z Rzeszowa. Po zakończeniu festiwalu na bulwarach organizatorzy zapraszają do Klubu Onyx w Hotelu Iskierka, na wielkie afterparty przygotowane przez “Impresariat”. Młodzi Liderzy przekonują, że tego dnia Mielec stanie się najbardziej kolorowym, uśmiechniętym i rozrywkowym miastem w Polsce.

Atrakcje imprezy:
- 800 sztuk darmowej Coca-Coli
- 500 sztuk darmowych baniek mydlanych
- 100 darmowych Kolorów Holi
- Malowanie twarzy dla dzieci
- Dwie duże zjeżdżalnie
- Kule Zorb
- Strefa Foodtracków
- Animacje dla dzieci
- Konkursy z nagrodami

Wstęp bezpłatny.
Bilety na After Party w cenie 15zł do nabycia u promotorów (www.impresariat.org)

 

Sponsorem Głównym Festiwalu jest LEAR Corporation oddział w Mielcu.
Partnerem festiwalu YOUTHEST jest program Lider Animator oraz Coca-Cola.
Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Miejską Mielec.

  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wesoły
Wesoły 21.07.2017, 10:40
Już nie mogę się doczekać, aby pójść na to z rodzinką :)
Mielczanin
Mielczanin 18.07.2017, 14:26
SUPER MIELEC NA TO CZEKAŁ

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------