[PATRONAT] Mamy wyniki turnieju Mielec CUP

  • 11.07.2017, 10:07 (aktualizacja 11.07.2017 17:13)
  • Szymon Burek
[PATRONAT] Mamy wyniki turnieju Mielec CUP
Na murawie boiska Gryf zakończył się turniej Mielec CUP. W trakcie zawodów o zwycięstwo zawalczyło 28 zespołów z regionu.

Zakończyła się już czwarta edycja turnieju piłki nożnej Mielec CUP organizowanego przez Fundacje Klub Młodych Liderów. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym chociażby liczba uczestników- niemal 300 osób. Podczas niedzielnych rozgrywek finałowych poznaliśmy zwycięską drużynę, a okazała się nią zespół „Mako Drew”. Otrzymali oni główną nagrodę - puchar, nagrody przygotowane przez parterów. Jednak Mielec CUP to nie tylko piłka nożna.

W trakcie wydarzenia gracze mogli wziąć udział w rozgrywkach bubble soccera, konkursach siłowych oraz posłuchać porad przygotowanych przez profesjonalnego dietetyka. Jest to pierwsza impreza sportowa organizowana przez “młodych liderów” w trakcie tych wakacji. Już za tydzień na terenie letniego kąpieliska MOSiR odbędzie się Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej.Na murawie boiska Gryf zakończył się turniej Mielec CUP. W trakcie zawodów o zwycięstwo zawalczyło 28 zespołów z regionu. Sponsorem strategicznym tego wydarzenia była firma Kronospan. Tygodnik Regionalny Korso był partnerem medialnym turnieju.  

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe