Uwaga kierowcy! Będą nowe utrudnienia związane z remontem ul. Wojska Polskiego

  • 8.07.2017, 00:55
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Uwaga kierowcy! Będą nowe utrudnienia związane z remontem ul. Wojska Polskiego Starostwo Powiatowe
Jedna z najważniejszych powiatowych inwestycji drogowych nabiera tempa. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi objazdami – te będą obowiązywać już od poniedziałku, 10 lipca.

W najbliższy poniedziałek z ruchu drogowego w całości wyłączone zostanie główne rondo Specjalnej Strefy Ekonomicznej – dotychczas zamknięte tylko od strony ul. Wojska Polskiego (przy firmie Kirchhoff). Teraz objazdy będą prowadzone przez główną bramę strefy – szczegóły na MAPCE (plik PDF zamieszczony pod tekstem). 

- Utrudnienia potrwają najdłużej do końca września. Bardzo prosimy kierowców o cierpliwość. Ta inwestycja z pewnością będzie służyć wszystkim pracownikom strefy przez kolejne lata – mówi starosta Zbigniew Tymuła. 

Przypomnijmy dokładnie zmiany na ulicach wokół mieleckiej strefy. Ul. Wojska Polskiego zostanie wyremontowana na odcinku ponad półtora kilometra – w tym m.in. na mocno podziurawionym fragmencie drogi prowadzącej w kierunku mieleckiej obwodnicy. Drugi  remont odbędzie się na al. Kwiatkowskiego - od wybudowanego w ubiegłym roku ronda w okolicy ul. Przemysłowej, aż po rondo na terenie strefy – to też zostanie przebudowane.

Prace będą kosztować łącznie blisko 6 milionów złotych. Połowę kwoty pokryje dofinansowanie zewnętrzne, a druga część – to wydatki powiatu i miasta.  

Planowo inwestycje mają zakończyć się do 30 września.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------