Tygodnik Regionalny Korso 25/2017

  • 19.06.2017, 18:28 (aktualizacja 23.06.2017 19:21)
  • Redakcja
Tygodnik Regionalny Korso 25/2017
Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem tygodnika Korso. Mielecka strefa ekonomiczna ściągnęła znanych na świecie producentów reprezentujących różne branże. W ślad za wielkim prestiżem nie poszły jednak wielkie pieniądze: ani te dla pracowników, ani dla miasta. Przyglądamy się ile można zarobić w Mielcu.

- W Wisłoce pływają jakieś zwłoki - zaalarmował mężczyzna, który zadzwonił w miniony piątek na policję. Ci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, nie wiedzieli, czy jadą do człowieka, czy w wodzie utopiło się jakieś zwierzę. Jakiego odkrycia dokonali? Reporterzy telewizji "TRWAM" nagrali w Mielcu program interwencyjny na temat sytuacji szpitala powiatowego. Nie obyło się bez emocji i głośno wypowiedzianych przez załogę szpitalną postulatów. Można powiedzieć, że była to próba generalna przed ewentualnymi akcjami protestacyjnymi. Złodzieje mają udawać niepełnosprawnego czy zagubionego turystę. Mogą składać propozycję wróżenia albo wykonywać uliczny pokaz swoich umiejętności. Poza tym jest cała gama różnych trików: przypadkowe poplamienie ubrania ofiary czy niefortunne potknięcie się też mogą być metodą kradzieży. Zebraliśmy te wszystkie historie i opisaliśmy w specjalnym raporcie. Spokojne życie właścicieli działek w Ławnicy zaburzyły urzędnicze decyzje pozwalające potentatowi energetycznemu na niekorzystne i kontrowersyjne usytuowanie linii niskiego napięcia na prywatnej nieruchomości. Piszemy także o mieleckim targowisku. Dobrze wiemy, że dla jednych jest to miejsce pracy, a dla innych sposób na okazyjne zakupy. Kupić tam można niemal wszystko, a na dodatek wynegocjować dobrą cenę. Czego mielczanie szukają na bazarze? 

Co więcej?

- Jak oszukują złodzieje?

- Jak Dawid z Goliatem

- Fotografia to Jego pasja

- Relikty PRL-u

- Na straganie w dzień targowy

- Solidarni z ludzkim nieszczęściem

- Zbliża się synod

- Nasi najzdolniejsi

- Prawdziwy jarmark z przed lat

- Boże Ciało w obiektywie Korso

- Kolejne warsztaty w Pałacu Oborskich

- Trasy Rowerowe Korso cz 2

- Seniorzy kontra upały

- Uwaga na przegrzanie i udar u zwierząt

- Wygrali ligę Orlika

- Miejskie ule

- Telewizja o szpitalu

- Pomnik Wolności do remontu

- Problemy z parkowaniem

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe