Ewangelizator z Indii w Mielcu

Ewangelizator z Indii w Mielcu
W wigilię Zesłania Ducha Świętego w mieleckim "wieczerniku" odbył się Dzień Jedności dla parafian i ponad 40 wspólnot Odnowy w Duchu Świętym z całej diecezji tarnowskiej. Gościem specjalnym spotkania był o. Jose Maniparambill z Indii.

- Za każdym razem podkreślam, że nasz kościół jest mieleckim wieczernikiem - powiedział podczas sobotniej mszy świętej w wigilie Zesłania Ducha Świętego, ks. Waldemar Ciosek, proboszcz parafii.

Przez całą sobotę 3 czerwca w kościele Ducha Świętego trwały modlitwy i konferencje, dla parafian, a także członków wspólnot charyzmatycznych z całej diecezji. Konferencje przez cały dzień prowadził pochodzący z Indii o. Jose Maniparambill, wybitny znawca Pisma Świętego.Mielecki "Dnień Jedności" zakończyła msza sprawowane przez biskupa pomocniczego diecezji tarnowskiej Leszka Leszkiewicza. Była to okazja to przypomnienia mieszkańcom regionu o trwających własnie pracach organizacyjnych synodu diecezji.

Posłuchaj rozmowy z bp Leszkiem Leszkiewiczem:

Szymon Burek

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe