Jest teledysk finalistów konkursu "Muzyczny Mielec"

  • 24.05.2017, 11:06 (aktualizacja 24.05.2017 11:14)
  • Szymon Burek
Jest teledysk finalistów konkursu
Najpierw podbili serca publiczności, a teraz robią wielki krok na drodze do sławy. Zespół GlassKids z Krosna właśnie opublikował swój pierwszy teledysk. To nagroda w konkursie "Muzyczny Mielec" organizowanym przez Fundację Klub Młodych Liderów.

Konkursy muzyczne to ogromna szansa dla zdolnych wykonawców, którzy chcą pokazać swoje umiejętności. Nie inaczej było w przypadku GlassKids. Udało im się bowiem pokonać grupy, które na zorganizowany przez Klub Młodych Liderów konkurs Muzyczny Mielec zjechały się z całego Podkarpacia. To właśnie charyzma, energia i profesjonalizm młodych krośnian ostatecznie przekonały jury i publikę. Choć jak wspomina sama grupa- zwycięstwo było dla nich niespodzianką. -Szok, niedowierzanie i ogromne zaskoczenie- podsumowuje Kamil Kasprzyk, który w zespole gra na perkusji.

Nagrodą w konkursie było nagranie profesjonalnego klipu do zwycięskiej piosenki "Rozbierz Mnie". Materiał zrealizowany został przez Krystiana Mieszkowskiego. -Jestem dumna, że zostaliśmy docenieni za naprawdę ciężką i ambitną muzykę!- mówi Ola Kozubal- Mam nadzieję, że fani poczują "Rozbierz Mnie" równie mocno! Serdecznie zachęcam do obejrzenia i przesłuchania! 

Zobacz teledysk:


                        

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe