[PILNE] Joanna Rębisz wykluczona z PIS

  • 18.05.2017, 10:43 (aktualizacja 18.05.2017 14:41)
  • Szymon Burek
[PILNE] Joanna Rębisz wykluczona z PIS S. Burek
Joanna Rębisz, członek Zarządu Powiatu Mieleckiego i radna powiatowa została wykluczona ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Do odwołania doszło we wtorek 16 maja na spotkaniu zarządu okręgu nr 23 w Rzeszowie.

Informacja oficjalne jeszcze nie dotarła do Joanny Rębisz, ale już teraz wiemy, że będzie odwoływać się od tej decyzji. Do odwołania doszło na wniosek pełnomocnika partii w powiecie mieleckim Marka Kamińskiego. Przypomnijmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy Joanna Rębisz została odsunięta od pełnienia funkcji przewodniczącej Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Mielcu. Odwołano ją także z funkcji Przewodniczącej klubu powiatowego Prawa i Sprawiedliwości. Na chwilę obecną nie wiadomo czy Joanna Rębisz utrzyma stanowisko - członka zarządu Powiatu Mieleckiego. - Sprawa, o której mowa, ma charakter polityczny, a nie samorządowy. Starosta póki co nie chce jej komentować -  informuje Biuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego.

Informację potwierdza Mateusz Kutrzeba, sekretarz partii PiS w okręgu nr 23 w Rzeszowie:

 

Posłuchaj komentarza Joanny Rębisz:

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe