Najniższe podatki

  • 6.05.2017, 15:57
  • Opr. Msk
Najniższe podatki Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim
Mieszkańcy i przedsiębiorcy z gminy Radomyśl Wielki płacą jedne z najniższych podatków lokalnych w Polsce. Tak wynika z zestawienia opublikowanego przez Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota".

Czasopismo w specjalnym dodatku zatytułowanym "Polityka podatkowa gmin 2013-15" prezentuje rankingi samorządów, w których za kryterium obrano średnią stawkę podatków w latach 2013-2015. Gmina Radomyśl Wielki uplasowała się na 9. miejscu w kraju i 3. na Podkarpaciu pod względem najniższych podatków lokalnych wśród małych miast i gmin miejsko-wiejskich (łącznie w tej kategorii w zestawieniu jest ich 582).

Opr. Msk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe