Niespodzianki dla Waszych dzieci

  • 25.04.2017, 09:22
  • Redakcja
Niespodzianki dla Waszych dzieci ms
Trwa konkurs "Mała Miss, Mały Mister", w którym udział mogą wziąć dzieci w wieku 3 – 6 lat z powiatów mieleckiego i kolbuszowskiego. Rodzicu! Chcesz sprawić swojemu dziecku piękną niespodziankę na Dzień Dziecka? Zgłoś je i baw się razem z nim!

W poprzednim roku tytuły zdobyły:

Mała Miss
Daria Buziak

I Mała Wicemiss
Martyna Malec

II Mała Wicemiss
Joanna Szpyt

Mały Mister
Amadeusz Zieliński

I Mały Wicemister
Jakub Jemioło

II Mały Wicemister
Kacper Puk

W tym roku znów szukamy Małej Miss i Małego Mistera! Pierwsze dwie edycje plebiscytu zakończyły się sukcesem - dzieci były bardzo zadowolone z udziału, od sponsorów otrzymały cenne nagrody, a rodziców rozpierała duma. To było dla nich wielkie przeżycie. Wspomnienia i dreszczyk emocji zostaną na wiele, wiele lat.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko wzięło udział w podobnej zabawie, zgłoś je do tytułu Małej Miss lub Małego Mistera. To bardzo proste.

Wystarczy wysłać mailem dwa zdjęcia dziecka (twarzy i sylwetki) w wieku od 3 do 6 lat, z powiatu mieleckiego lub kolbuszowskiego, wraz z jego imieniem i nazwiskiem, datą urodzenia, a także z opisem talentu, jaki już w sobie odkryło. Zgłoszenie wysyłamy na adres ksobieniewska@korso.pl do 4 maja, w temacie maila wpisując: Zgłoszenie - Mała Miss, Mały Mister. Mali laureaci wyłonieni zostaną na podstawie głosowania czytelników.

Dla małych zwycięzców mamy cenne nagrody! Każdy uczestnik będzie zwycięzcą, bo otrzyma korony i niespodzianki od sponsorów i organizatorów: Korso i Korso Kolbuszowskie.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe