Dziewięciu chce budować most na Wisłoce

  • 18.04.2017, 12:50
  • opr. ms
Dziewięciu chce budować most na Wisłoce Redakcja
14 kwietnia Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich rozstrzygnął przetarg na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 984 oraz mostu na Wisłoce w Mielcu.

W piątek okazało się, że spośród dziewięciu wykonawców najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Budimex S.A. Wykonawca deklaruje realizację inwestycji za niewiele ponad 38 mln złotych  - a dokładnie 38 210 939,06 zł. Odwołania od tej decyzji można składać do przyszłego poniedziałku, 24 kwietnia.

Inwestycja ma być realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

- Drugi most w Mielcu jest niezwykle potrzebny. Przetarg się przeciągał, ale wszystko musi być zgodne z przewidzianymi w tym trybie procedurami. Liczę, że od poniedziałku rozpoczną się szczegółowe prace związane z tym projektem – powiedział marszałek Władysław Ortyl.

Inwestycja pod nazwą "Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 984 od m. Rzędzianowice do ul. Sienkiewicza w Mielcu wraz z budową mostu na rzece Wisłoka" będzie realizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Oznacza to, że wykonawca wyłoniony w ramach przetargu będzie musiał opracować pełną dokumentację projektową, uzyskać wszelkie wymagane decyzje oraz wykonać roboty budowlane.

Te mają być zrealizowane do końca października 2019 roku.

opr. ms
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------