Zmiany lokalizacji poradni w szpitalu

  • 6.04.2017, 10:19
  • opr. ms/Starostwo Powiatowe w Mielcu
Zmiany lokalizacji poradni w szpitalu ms
W związku z remontem segmentu C w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, od poniedziałku, 10 kwietnia, zmieni się lokalizacja działających tam dotychczas poradni i pracowni.

Od przyszłego tygodnia Poradnia Urazowo-Ortopedyczna z rejestracją przeniesiona zostanie do budynku pogotowia ratunkowego. Druga z działających w segmencie C poradni – Poradnia Chirurgii Naczyniowej z Pracownią USG – od 10 kwietnia działać będzie na I piętrze, obok dotychczasowej Położniczej Izby Przyjęć.

Pacjenci dotrą do niej od strony holu przy SOR-ze. Oddział Okulistyki z Chirurgią Jednego Dnia ulokowany zostanie na poziomie -1, obok Planowej Izby Przyjęć.

- Wszystkie zmiany będą szczegółowo oznakowane. Prosimy pacjentów, aby zwracali uwagę na strzałki kierunkowe wskazujące nową lokalizację pomieszczeń – mówi Leszek Kwaśniewski, dyrektor Szpitala Powiatowego w Mielcu.

Godziny przyjęć w przeniesionych do nowych lokalizacji poradniach i oddziałach pozostaną bez zmian.

 

opr. ms/Starostwo Powiatowe w Mielcu
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe