Mielczanin Roku 2016

  • 14.03.2017, 13:31 (aktualizacja 06.07.2017 10:47)
  • Redakcja
Mielczanin Roku 2016 Redakcja
Zaczynamy 21. edycję Plebiscytu "Mielczanin Roku". Kto tym razem zasłużył na Skałkę Korso? Sami możecie zdecydować. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 marca.

Kogo zgłaszać?

Tytuł "Mielczanina Roku" przyznają czytelnicy Korso i kapituła plebiscytu. O wyłonieniu laureata decyduje suma punktów uzyskanych z nominacji oraz z głosowania kapituły. Przypomnijmy, że Mielczanin Roku jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu mieleckiego. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie osoby, która przyczyniła się do rozwoju ziemi mieleckiej w minionym roku. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

Jak zgłaszać?

Do zgłaszania kandydatów zachęcamy instytucje, fundacje i organizacje działające we wszystkich dziedzinach życia (gospodarka, kultura, sport, organizacje pozarządowe itp.) w powiecie mieleckim. Jak to zrobić? Należy z portalu korso.pl pobrać formularz PDF i wypełnić go w całości. Zgłoszenia kandydatur można składać mailowo na adres mielczaninroku@korso.pl, pocztą na adres: Tygodnik Korso, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec z dopiskiem "Mielczanin Roku" oraz osobiście w sekretariacie redakcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 marca do godziny 16. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso.Wtedy też rozpocznie się głosowanie czytelników.

21. edycja

Tygodnik Korso plebiscyt organizuje go już po raz 21. W gronie dotychczasowych laureatów znajdują się księża, społecznicy, samorządowcy, politycy, ludzie związani ze służbą zdrowia, światem sportu i biznesu. Pierwszym zwycięzcą został proboszcz parafii św. Mateusza w Mielcu ks. Stanisław Jurek. W ubiegłym roku nagroda główna konkursu, czyli Skałka Korso, trafiła w ręce Daniela Kozdęby, prezydenta miasta Mielca.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe