Kino Cinema3D otwarte w czerwcu

  • 28.02.2017, 15:43
  • Redakcja
Kino Cinema3D otwarte w czerwcu Wikipedia (2)
Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu i PR Cinema3D, poinformował nas dzisiaj, że nowy multipleks w Mielcu otwarty zostanie na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku. Uzupełni on ofertę Galerii Navigator, która funkcjonuje od listopada ubiegłego roku.

W przejętym od inwestora galerii Navigator lokalu ogólnopolska sieć Cinema3D realizuje nowoczesny czterosalowy multipleks. Kino w Mielcu będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie. Trwają właśnie prace związane z wykonaniem sal.

- Rozpoczęliśmy pierwsze prace związane z montażem konstrukcji miejsc dla widzów i budową ścian w salach kinowych. Kolejnym etapem, będą prace akustyczne i  ogólnobudowlane - mówi Łukasz Gruszczyński, dyrektor działu marketingu i PR Cinema3D. 

- Dostrzegamy ogromne zainteresowanie obiektem kina ze strony mieszkańców Mielca. Jesteśmy przekonani, że zgodnie z planem udostępnimy multipleks widzom wraz z rozpoczęciem wakacji – dodaje Łukasz Gruszczyński.

Oprócz zaawansowanych rozwiązań kinotechnicznych Cinema3D zaproponuje widzom atrakcyjny design kina. Myślą przewodnią i główną inspiracją w projekcie multipleksu jest kosmos i wielowymiarowość. Projektanci przy tworzeniu aranżacji sięgnęli po rozwiązania indywidualne i niepowtarzalne, by zapewnić widzom unikatową przestrzeń. Cinema3D stawia w nowych realizacjach na swobodną i kreatywną zabawę kształtami, materiałami i oświetleniem.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe