Drzwi otwarte MOPS

  • 16.02.2017, 05:00
  • KSP
Drzwi otwarte MOPS arch.
Od 20 lutego, przez pięć kolejnych dni, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu otworzy się dla ofiar przemocy. Akcja MOPS realizowana jest we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Mielcu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw.

Z pomocy będzie można skorzystać na dwa sposoby: albo przyjść na dyżur specjalistów, albo zadzwonić. Dyżury konsultantów będą odbywały się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Łukasiewicza 1c.

W poniedziałek do dyspozycji osób potrzebujących wsparcia będą specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie, który od godz. 16 do 17. przyjmować będzie w pokoju nr 32 oraz dzielnicowy, w pokoju nr 40.We wtorek, środę, czwartek i piątek dyżury rozpoczną się od godz. 15.15 i potrwają do godz. 17.00. Osoby chcące anonimowo skorzystać z pomocy specjalistów, mogą kontaktować się również telefonicznie, w godzinach dyżurów. Wystarczy zadzwonić pod nr 17 581 02 92. - Wszystkim zgłaszającym się udzielane będą kompleksowe informacje dotyczące praw przysługujących osobom doświadczającym przemocy domowej, możliwości uzyskania różnych form specjalistycznej pomocy, zgodnie z obowiązującym prawem i kompetencjami instytucji realizujących zadania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz sposobów i możliwości działań, jakie w konkretnym przypadku można podjąć w celu zatrzymania przemocy w rodzinie - zapewniają pracownicy mieleckiego MOPS.

KSP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
podpis
podpis 22.02.2017, 15:42
to ja jusz wielokrotnie zauwarzalem i zauwarzam, nie wsystkie komentarze sa jednak publikowane
an
an 16.02.2017, 15:06
niech szlak trafi z takim mieleckim mopsem wiekszos osob pracujacych w mopsie to osoby niekompetentne.

Pozostałe