Rozbudowa Husqvarny w Mielcu

  • 23.12.2016, 03:00 (aktualizacja 23.12.2016 03:04)
  • opr. ms
Rozbudowa Husqvarny w Mielcu Biuro prasowe Husqvarna
Husqvarna otworzyła swoją fabrykę w Mielcu przed pięciu laty. Na tym nie poprzestała. Kilka dni temu zakończyła budowę nowoczesnego magazynu wysokiego składowania, który stanowi jednolitą część z fabryką.

Husqvarna zdecydowała o połączeniu produkcji kosiarek i riderów do koszenia. Taką politykę realizuje w Mielcu. Dlatego kilka dni temu, a dokładnie 12 grudnia, otworzyła nowoczesny magazyn wysokiego składowania, jako nowy etap inwestycji firmy w Polsce. Otwarty magazyn stanowi uzupełnienie dotychczas funkcjonującej fabryki Husqvarna. Jego powierzchnia wynosi 20 tys. mkw., co łącznie z powierzchnią fabryki stanowi aż 45 tys. mkw.

- Dzięki wprowadzeniu nowej linii produktów jesteśmy przygotowani na rosnący popyt na produkty serii rider na rynku europejskim. Nowy rider z koszem zbierającym, podobnie jak inwestycja w fabrykę w Mielcu, są ważne dla naszej strategii rozwoju, a Grupa Husqvarna dąży do osiągnięcia pozycji lidera rynku w 2020 roku - podsumował Pavel Hajman, prezydent Husqvarna Division.

Fabryka w Mielcu

Fabryka Husqvarna w Mielcu funkcjonuje od 2011 roku. Połączony z nią nowy magazyn wysokiego składowania został zaprojektowany w oparciu o najwyższe standardy wykorzystywane przy budowach tego typu obiektów. Budowę nowego magazynu w Mielcu firma rozpoczęła wiosną tego roku. Zakład produkcyjny na stałe zatrudnia około 150 osób, a w szczycie produkcji dodatkowo 500 tymczasowych pracowników.

opr. ms
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Joanna
Joanna 2.01.2017, 21:05
świetnie! to bardzo dobra firma , na światowym poziomie. Super , że inwestują w Polsce i zapewniają miejsca pracy !
...
... 27.12.2016, 09:27
pieknie, pięknie, tylko dlaczego trujecie powietrze kosiarkami? dlaczego one tak halasują?
XXI wiek i nie potraficie inaczej?
Emipat
Emipat 25.12.2016, 09:35
Zabierają bandyci kolejny kawałek lotniska

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------