Inauguracja Roku Akademickiego

  • 15.11.2016, 04:30
  • red.
Inauguracja Roku Akademickiego
Po raz pierwszy uroczyste „Gaudeamus...” rozbrzmiało w sobotę na Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu. Uczelnia kontynuuje nauczanie po Wyższej Szkole Handlowej.

Po raz pierwszy w historii rok akademicki zainaugurowała w ostatni weekend października Społeczna Akademia Nauk w Tarnobrzegu. Uczelnia przejęła kilka miesięcy temu Wyższą Szkołę Handlową.

Oficjalnie rok akademicki 2016/2017 rozpoczął wydział zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk, jednej z największych niepublicznych szkół w Polsce. Tym samym Tarnobrzeg stał się „najmłodszym dzieckiem” SAN i dołączył do grona takich miast jak Łódź, Warszawa, Kraków czy Londyn, gdzie SAN posiada swoje struktury.

- Jesteśmy największą uczelnią niepubliczną w naszym kraju. Studiuje u nas ponad 18 tys. Studentów. Prowadzimy kształcenie na stopniach licencjackim, inżynierskim, magisterskim, doktoranckim – wymienia Andrzej Kazanowski Dyrektor Wydziału w Tarnobrzegu a zarazem pełnomocnik rektora SAN.

Obecnie na Społecznej Akademii Nauk w Tarnobrzegu studiuje ponad 500 żaków. Oferta będzie systematycznie poszerzana o kierunki, które odpowiadać mają potrzebom podkarpackiego rynku.

- Będziemy prowadzić konsultacje z jednostkami państwowymi, samorządowymi, lokalnymi, ale i z firmami z naszego regionu, tak by przygotować ofertę jak najlepiej odpowiadającą potrzebom – tłumaczy Grzegorz Wilk-Jakubowski, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk. Jednocześnie przekonywał on, że wkrótce tarnobrzeski wydział będzie jednym z najlepszych w Polsce.

Również studenci są szczęśliwi, że po zamknięciu Wyższej Szkoły Handlowej mogą kontynuować naukę w tym samym miejscu. Ich zdaniem Społeczna Akademia Nauk to dla nich dobre miejsce na zdobywanie wiedzy.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------