Kontakt

Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso sp. z o.o.
ul. Biernackiego 1/4
39-300 Mielec

NIP: 8170005118
REGON: 690006614
KRS: 0000093369

Dyrektor wydawnictwa
Anna Mokrzycka
amokrzycka@korso.pl
tel. 17 7884181

Sekretariat
sekretariat@korso.pl
tel. 17 788 41 80
fax 17 788 41 94

Biuro reklamy
Marcin Serafin
mserafin@korso.pl
tel. 510126562
tel. 17 7884192

Biuro reklamy
Anna Czajkowska
aczajkowska@korso.pl
tel. 519132923
tel. 17 7884192

Redakcja
Redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego Korso
Katarzyna Sobieniewska-Pyłka

ksobieniewska@korso.pl
tel: 17 788 41 95

Dziennikarz
Arkadiusz Łysoń

alyson@korso.pl
tel. 17 7884188

Dziennikarz, redaktor portalu korso.pl
Szymon Burek

sburek@korso.pl
tel. 17 7884187

Dziennikarz
Małgorzata Skóra

mskora@korso.pl
tel. 17 7884188

Dziennikarz
Marietta Mateja-Nowak
mmateja@korso.pl
tel. 17 788 41 85

  • TAGI: