Kontakt

Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso sp. z o.o.
ul. Biernackiego 1/4
39-300 Mielec

NIP: 8170005118
REGON: 690006614
KRS: 0000093369

Dyrektor wydawnictwa
Artur Turoczy
aturoczy@korso.pl
tel. 17 7884181

Sekretariat
sekretariat@korso.pl
tel. 17 788 41 80
fax 17 788 41 94

Biuro reklamy

Marcin Serafin
Specjalista ds. reklamy
mserafin@korso.pl
tel. 510 126 562

Anna Czajkowska
Specjalista ds. reklamy
aczajkowska@korso.pl
tel. 519 132 923

Redakcja

Skład redakcji:

Dziennikarz, redaktor portalu korso.pl
Szymon Burek

sburek@korso.pl
tel. 17 7884187

Dziennikarz
Arkadiusz Łysoń

alyson@korso.pl
tel. 17 7884183

Dziennikarz
Małgorzata Skóra

mskora@korso.pl
tel. 17 7884188

Dziennikarz

Marta Warias

marta.warias@korso.pl

tel. 17 788 41 88

współpracownik:

Dziennikarz sportowy
Jakub Zegarliński
jzegarlinski@korso.pl

  • TAGI:

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------