Korso - Tygodnik Regionalny | Mielec

Sobota
Paz 25
    Imieniny obchodzą: Bonifacy, Bończa, Chryzant
Rozmiar tekstu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Advertisement
Start arrow Informacje arrow Zmarli arrow Zmarli 2012
Zmarli 2012 Drukuj Poleć znajomemu
03.01.2012.

STYCZEŃ

1 stycznia – Marian Barszcz (1936) z Padwi Narodowej,Ryszard Walas (1965) z Trzciany;
2 stycznia – Józef Malinowski (1935) z Dębicy, Barbara Roman (1954) z Chorzelowa;
3 stycznia – Bronisława Noga (1934) z Wadowic Dolnych, Kazimierz Kawalec (1935) z Woli Mieleckiej;
4 stycznia – Andrzej Nowak (1959) z Chorzelowa, Krystyna Kuśnierz (1935) z Mielca;
5 stycznia – Antonina Kwaśniewska (1927) z Goleszowa, Kazimiera Dziekan (1929) z Mielca, Marek Krok (1961) z Mielca, Jerzy Wincenciak (1954) z Mielca, Aleksandra Boreńska (1951) z Mielca;
6 stycznia – Janina Kilian (1938) z Izbisk;
7 stycznia – Maria Kabara (1922) z Mielca, Czesław Żak (1930) z Książnic;
8 stycznia – Józef Kozdęba (1920) z Chorzelowa, Bronisław Dydowicz (1930) z Kosówki, Eugeniusz Działowski (1944) z Borowej, Eleonora Belczyk (1925) z Mielca;
10 stycznia – Helena Wojciechowska (1940) z Przyłęka;
12 stycznia – Władysław Ochalik (1927) ze Złotnik, Małgorzata Gut (1955) z Mielca, Stanisław Wiącek (1934) z Mielca;
13 stycznia – Antoni Łaz ( 1927) z Mielca, Andrzej Głaz (1958) z Tuszowa Narodowego;
14 stycznia – Edward Szendoł (1951) z Dulczy Małej, Ryszard Stankiewicz (1969) z Mielca;
15 stycznia – Kazimiera Grec (1932) z Leska, Janusz Fidor (1952) z Rzędzianowic, Stanisław Krępa (1929) z Trześni, Józef Kubisztal (1936) z Mielca, Kazimierz Wilk (1942) z Mielca, Konrad Szkotnicki (1993) z Padwi Narodowej;
16 stycznia - Marian Stelmach (1938) z Mielca;
17 stycznia – Stanisław Wyzga (1942) z Zabrnia, Jan Midura (1929) z Mielca;
18 stycznia – Maria Barszcz (1928) z Mielca, Urszula Małecka (1960) ze Straszęcina;
19 stycznia – Wiktoria Czekańska (1947) z Mielca, Kamila Wrona (1931) z Mielca, Józefa Siwak (1940) z Mielca, Stanisław Klich (1948) z Mielca, Czesława Magda (1930) z Trzęsówki, Urszula Czerwińska (1942) z Woli Mieleckiej, Władysław Sieńkowski (1923) z Mielca;
20 stycznia – Zofia Kloczkowska (1933) z Mielca, Janina Sucha (1935) z Mielca;
21 stycznia – Bronisława Sądel (1921) z Mielca, Marzena Piekarz (1968) z Mielca;
22 stycznia – Alojzy Struzik (1935) ze Szczucina, Paweł Żelazo (1937) z Kosów; 
23 stycznia – Stanisław Żelazny (1930) ze Świniar, Jan Murzynowski 91933) z Mielca, Janina Bury (1926) z Kawęczyna;
24 stycznia – Bronisława Krakowska (1931) z Mielca;
25 stycznia Maria Leśniowska (1936) z Mielca, Bronisław Bieniek (1928) z Woli Mieleckiej;
27 stycznia – Anna Augustyn (1951) z Przecławia, Krzysztof Szkutnik (1961) z Rudy, Krystyna Wydro (1945) z Mielca;
29 stycznia – Iwona Kapel (1969) z Mielca, Weronika Szymańska (1925) z Przecławia, Pelagia Węgrzyn (1916) z Goleszowa, Wiesława Gąsior (1958) z Mielca;

30 stycznia – Genowefa Domagała (1931) z Zarównia;
31 stycznia – Maria Szady (1950) z Partyni, Tadeusz Waśniewski (1941) z Mielca, Zdzisław Tomczyk (1927) z Woli Mieleckiej;

LUTY
1 lutego – Władysława Barnaś (1922) z Dobrynina, Bronisława Mróz (1920) z Żarówki, Maria Kobos (1928) z Mielca;
2 lutego – Andrzej Padwiński (1956) z Mielca, Eugeniusz Zięba (1940) z Woli Mieleckiej;
3 lutego – Genowefa Strojna (1921) z Mielca, Helena Bernat (1930) z Mielca, Antonina Augustyn (1937) z Janowca;
4 lutego – Zofia Łącz (1951) z Padwi Narodowej, Bronisława Leśniak (1921) z Trześni, Bronisława Duma (1933) z Tarnobrzega, Stefan Kurzała (1943) z Trześni, Tadeusz Bednarz (1926) z Mielca, Franciszek Kużdżał (1933) z Partyni, Michał Krużel (1961) z Trzciany:
5 lutego – Stanisława Sudoł (1937) z Mielca, Jan Baran (1930) z Domacyn;
6 lutego – Czesław Malikowski (1940) z Mielca, Helena Miś (1929) z Mielca, Bronisława Działo (1927) z Rudy;
9 lutego – Edward Pawlus (1937) z Mielca;
10 lutego – Anna Żelazny (1955) z Mielca, Zofia Stachowicz (1920) z Gawłuszowic;
11 lutego – Janina Rżany (1930) z Mielca;
12 lutego – Maria Radomska (1920) z Mielca, Maria Stradomska (1920) z Mielca;
13 lutego – Janina Misiak (1937) z Mielca, Stanisław Kapłan (1933) z Jodłowej, Jadwiga Madeja (1932) z Chorzelowa;
14 lutego – Stanisław Narowski (1929) z Mielca, Zofia Utracka (1927) z Mielca, Stanisław Sieja (1954) z Padwi Narodowej, Zdzisław Piękoś (1965) z Trześni;
15 lutego – Michalina Kusibab (1943) z Paszczyny, Henryka Wątróbska (1926) z Przecławia;
16 lutego – Kazimiera Rajtar (1925) z Woli Otałęskiej, Jan Strojek (1930) z Mielca, Krystyna Godek (1937) z Kiełkowa;
17 lutego – Stanisław Madura (1936) ze Zdziarca, Franciszka Burek (1939) z Mielca, Agnieszka Rzeszutek (1938) z Mielca, Ryszard Kuzara (1956) z Mielca, Andrzej Cichowski (1992) z Mielca;
18 lutego – Mieczysław Żelasko (1934) z Mielca, Kazimiera Cuber (1929) z Surowej, Stanisław Woliński (1957) z Radomyśla Wielkiego;
19 lutego – Jan Skiba (1959) z Trześni, Alojzy Ryś (1928) z Wadowic Dolnych, Bronisław Cholewa (1935) z Książnic, Jan Drozdowski (1927) z Dąbrówki Osuchowskiej;
20 lutego – Augustyn Orlik (1951) ze Szczepanowic, Stefan Czerw (1926) z Mielca, Maciej Czernik (1961) z Mielca
21 lutego – Stefan Pszeniczny (1923) z Trześni;
23 lutego – Irena Hołowińska (1935) z Mielca, Tadeusz Paduch (1935) z Mielca, Czesław Sztuka (1927) z Rzemienia, Zygmunt Milaś (1940) z Chrząstowa;
24 lutego – Stanisław Żyła (1938) z Mielca;
25 lutego – Marta Legięcka (1910) z Samic, Anna Gąsior (1927) z Pława, Janina Cebulak (1937) z Tarnobrzega, Anna Kurgan (1927) z Dobrynina;

26 lutego – Izabela Śpiewak (1933) z Mielca;
27 lutego – Józef Żelazko (1922) z Mielca;
28 lutego – Maria Ogorzałek (1929) z Mielca, Filomena Bochenek (1920) z Kars;
29 lutego – Tadeusz Ogorzałek (1926) z Mielca, Stanisław Paniewski (1937) z Mielca, Józefa Pietruś (1927) z Głojsca;

MARZEC

1 marca – Stanisław Skrzypek (1936) z Podola;
2 marca – Bronisław Maziarz (1923) z Tuszowa Narodowego;
3 marca – Antonina Leśniak (1930) z Grochowego, Józefa Mazur (1922) z Mielca, Zofia Smolińska (1925) z Mielca;
4 marca – Anna Kołodziej (1961) z Mielca, Agnieszka Kopacz (1926) z Woli Wadowskiej, Weronika Banaś (1922) z Kliszowa;
6 marca – Zofia Janeczko (1923) z Rzędzianowic, Józefa Łagowska (1931) z Rzemienia;
7 marca – Genowefa Wójcik (1928) z Łysakowa;
8 marca – Wacław Czekajski (1931) z Wielopola Skrzyńskiego, Janina Olbrychtowicz (1925) z Dębicy;
9 marca – Jan Pazdro (1940) z Mielca, Józef Guła (1920) z Kosówki, Dariusz Boraczyński (1963) z Woli Mieleckiej;
10 marca – Mieczysław Drwięga (1917) z Mielca;
11 marca – Józefa Kilian (1938) z Pnia, Zofia Chlebicka (1940) z Mielca, Krystyna Starzyk (1934) z Mielca, Danuta Niziołek (1947) z Mielca, Felicja Orzechowska (1931) z Czermina;
12 marca – Zofia Dziewit (1935) z Chorzelowa, Tadeusz Magda (1960) z Kosów, Józef Krukurka (1927) z Wylowa;
13 marca – Roman Gacek (1927) z Tarnobrzega, Józef Rogóż (1942) z Podleszan;
14 marca – Bronisława Karkosza (1926) z Jaślan, Maria Stachura (1928) z Borowej, Józef Wilczek (1920) z Mielca, Anna Toporek (1931) z Przebendowa, Bartłomiej Kurcz (1991) z Dębicy;
15 marca – Franciszek Najuch (1924) z Mielca, Tadeusz Wojciechowski (1931) z Przyłęka, Marian Rogala (1949) z Ostrówka, Józef Kędzior (1929) z Ławnicy;
16 marca – Jan Dudek (1944) z Jam;6 marca – Dorota Kralisz (1958) z Mielca;
17 marca – Zofia Cyganowska (1931) z Dulczy Wielkiej, Julia Oleksiak (1915) z Wadowic Dolnych, Krystyna Miodunka (1939) z Woli Mieleckiej, Genowefa Cichoń (1937) z Żarówki;
18 marca – Janina Latawiec (1940) z Gawłuszowic, Edward Jeż (1947) z Mielca1
19 marca – Maria Kołek (1933) z Mielca, Cecylia Moskal (1928) z Dulczy Wielkiej, Jan Hyjek (1933) z Mielca;
20 marca – Tadeusz Wieczerzak (1942) z Mielca, Władysław Skarbek (1937) z Podola, August Stachowicz (1954) z Mielca;
21 marca – Kazimierz Rua (1934) z Padwi Narodowej, Maria Michalczyk (1932) z Mielca, Marta Szwakop (1933) z Mielca;
22 marca – Jan Wiącek (1930) z Mielca, Anna Jarosz (1952) z Jasła;
23 marca – Jan Kmieć (1946) z Podleszan, Jan Harsze (1921) z Chorzelowa;
24 marca – Mieczysława Tkacz (1952) ze Stalowej Woli, Urszula Gruszka (1962) z Mielca;
25 marca – Stanisław Balon (1931) z Jam, Emilia Ortyl (1923) z Ławnicy
26 marca – Jan Wolan (1939) z Cyganów, Zbigniew Stradomski (1944) z Mielca;
27 marca – Maria Rusinowska (1929) z Dulczy Małej, Maria Wesołowska (1936) z Chorzelowa;
28 marca – Czesława Wilk (1939) z Rudy, Janina Dąbek (1924) z Trzciany, Jacek Tarka (1970) z Woli Mieleckiej, Wojciech Goliński (1923) z Glin Małych, Stefania Burek (1909) z Mielca, Helena Czajkowska (1935) z Mielca;
30 marca – Genowefa Guźda (1930) z Mielca, Genowefa Pleban (1949) z Błonia, Tadeusz Łukaszek (1929) z Mielca, Michalina Rusin (1923) z Błonia, Bronisława Ozdoba (1930) z Suchowoli;
31 marca – Bogusław Polak (1986) z Sadkowej Góry, Kazimierz Skiba (1960) z Chorzelowa;

KWIECIEŃ

1 kwietnia – Jan Chodań (1934) z Czerwonej Woli, Józef Kołek (1920) z Wojkowa, Stefan Furmaniak (1931) z Mielca,  Cecylia Skop (1928) z Borowej, Zofia Toczyńska (1920) z Mielca, Maria Watracz (1928) z Orłowa, Andrzej Błagowski (1958) z Rzemienia;
2 kwietnia – Helena Chmiel (1919) z Cmolasu, Emilia Płachta (1928) z Ostrówka;
3 kwietnia – Olga Liszowska (1928) z Dębicy;
5 kwietnia – Dorota Jaszcz (1963) z Mielca, Mieczysław Krawiec (1932) z Izbisk, Henryka Walas (1940) z Podborza, Janina Seret (1939) z Mielca, Władysław Liszka (1936) z Mielca, Barbara Feliksiak (1941) z Mielca;
6 kwietnia – Michalina Krukurka (1940) z Mielca, Feliks Grzelak (1934) z Mielca;
7 kwietnia – Wiesław Rusin (1955) z Mielca, Kazimierz Chruściel (1944) ze Złotnik, Jerzy Kazimierczak (1952) z Mielca, Eleonora Daniel (1935) z Jaworza Górnego;
8 kwietnia – Franciszek Minor (1945) z Mielca, Maria Jemioło (1928) z Mielca, Tadeusz Wołosz (1949) z Mielca;
9 kwietnia – Ewa Chlebda (1959) z Mielca;
10 kwietnia – Helena Cisło (1926) z Książnic, Zdzisław Pilarczyk (1949) z Dębicy, Mieczysław Nędza (1939) z Pustkowa, Bronisława Głaz (1916) z Jaślan;
11 kwietnia – Władysław Cygan (1956) z Mielca, Michał Krawiec (1922) z Jam;
12 kwietnia – Maria Litwin (1939) ze Zgórska, Irena Pomykała (1949) z Mielca, Leon Martynuska (1917) z Mielca, Franciszek Łachut (1931) z Mielca, Piotr Gruszecki (1956) z Mielca, Krystyna Brożyna (1946) z Padwi Narodowej, Zygmunt Midura (1961) z Mielca;
13 kwietnia – Bolesław Ciołek (1939) z Dąbrówki Wisłockiej, Eugeniusz Stolarz (1957) z Otałęży, Maria Kotula (1932) z Mielca, Antonina Bryg (1949) z Jaślan;
14 kwietnia – Praksedy Płatek (1929) z Podleszan, Julia Sawicka (1920) z Grochowego;
15 kwietnia – Tadeusz Gąsior (1928) z Mielca, Sławomir Kopacz (1976) z Radomyśla Wielkiego;
16 kwietnia – Krystyna Głębocka (1924) z Mielca, Julian Zawada (1930) z Radomyśla Wielkiego;
17 kwietnia – Roman Rżany (1943) z Woli Pławskiej, Zbigniew Wnuk (1954) z Mielca, Zbigniew Kapała (1934) z Mielca;
18 kwietnia – Czesław Janeczek (1937) z Łysakowa;
19 kwietnia – Stefania Bawoł (1927) z Zaborcza, Leonia Michalak (1921) z Sietesza, Zuzanna Biesiadecka (1963) z Tuszymy, Zofia Krawiec (1937) z Mielca;
20 kwietnia – Tadeusz Marcićkiewicz (1927) z Mielca, Władysław Witek (1932) z Borków Nizińskich, Edward Bąk (1921) z Mielca, Dariusz Mastej (1976) z Załęża, Bolesław Niedbała (1941) z Mielca;
21 kwietnia – Bolesław Bartylak (1951) z Kębłowa, Stanisław Fijał (1947) z Mielca;
22 kwietnia – Józef Sajek (1930) z Wampierzowa, Genowefa Stec (1925) z Mielca, Edward Ziętek (1936) z Mielca, Bogdan Pelc (1950) z Mielca;
23 kwietnia – Genowefa Halik (1930) z Podleszan, Elżbieta Czudecka (1950) z Mielca;
24 kwietnia – Stanisław Szczukocki (1953) z Mielca, Edward Szklarz (1929) z Padwi Narodowej, Stanisław Modelski (1919) z Mielca, Izabela Kocoł (1931) z Mielca;
25 kwietnia – Rozalia Białek (1951) z Baranowa Sandomierskiego, Stanisław Opiela (1936) z Pustkowa, Rozalia Dydo (1936) z Brzyścia, Czesława Kagan (1933) z Mielca;
26 kwietnia – Janusz Stryczyński (1943) z Mielca, Alicja Stobierska (1935) ze Świerczowa;
27 kwietnia – Helena Jagodzińska (1937) z Mielca, Ignacy Bocheński (1926) z Olchowej, Maria Leśniak (1926) z Krzemienicy, Emilia Smoła (1939) z Dymitrowa Dużego;
28 kwietnia – Eugenia Żarów (1926) z Łysakówka, Antonina Cymber (1927) z Mielca, Jan Wdowiarz (1940) z Mielca

MAJ

1 maja – Stanisław Gołąb (1934) z Trześni;
2 maja – Aleksandra Bitnik (1915) z Mielca, Zygmunt Burek (1937) z Babichy, Jan Galus (1931) z Mielca, Józefa Sroczyńska (1923) z Padwi Narodowej;
3 maja – Bernadeta Krawiec (1935) z Trzciany, Danuta Myszka (1949) z Mielca, Stanisław Sulczak (1934) z Malinia, Tadeusz Rzemienian (1948) z Wylowa, Kazimierz Węgrzyniak (1938) z Mielca;
4 maja – Kazimiera Łaz (1947) z Mielca;
5 maja – Ryszard Tomczak (1954) z Mielca, Wanda Grzywa (1949) z Mielca, Józef Światowiec (1937) z Dębicy, Józef Dziurgot (1929) z Rzemienia;
7 maja – Józef Zamojski (1930) z Mielca, Marian Gąsior (1954) z Młodochowa, Andrzej Szelest (1960) z Rydzowa;
8 maja – Teresa Adamczyk (1951) z Mielca, Jan Kisiel (1938) z Mielca, Stanisław Sukiennik (1921) z Goleszowa;
10 maja – Emil Sypek (1941) z Otałęży;
11 maja – Kazimiera Markulis (1952) z Mielca, Bronisława Czerwiec (1920) z Woli Otałęskiej, Maria Hyjek (1924) z Padwi Narodowej, Józefa Szymańska (1919) z Trześni, Janina Kołkowska (1929) z Mielca;
12 maja – Helena Szaładyga (1931) z Mielca, Karolina Rado (1934) z Chorzelowa, Zofia Grzanka (1939) z Rudy, Julia Rucka (1920) z Mielca
14 maja – Gisela Prokop (1932) z Białych Błot, Ludwika Piechota (1923) z Mielca;
15 maja – Anna Borowska (1932) z Mielca, Kazimiera Piechocka (1923) z Mielca, Ryszard Bocian (1952) z Mielca;
17 maja – Janina Guziec (1937) z Mielca;
19 maja – Antonina Frankowicz (1926) z Janowca;
20 maja – Jan Drąg (1927) z Dulczy Wielkiej; 
20 maja – Tertulian Świech (1928) z Mielca;
21 maja – Tadeusz Szendoł (1937) z Radomyśla Wielkiego, Stanisław Leśniowski (1933) z Podleszan;
22 maja – Roman Mierzwa (1937) ze Stalowej Woli;
23 maja – Irena Świerczek (1932) z Kliszowa;
24 maja – Maria Wiącek (1940) z Łysakówka, Weronika Chmielowiec (1945) z Hadykówki, Telesfor Beym (1931) z Mielca;
25 maja – Władysław Baran (1921) z Mielca, Anna Bełzo (1947) z Mielca, Jan Kąsek (1960) z Wadowic Górnych;
26 maja – Władysław Wąsacz (1942) z Rudy, Andrzej Łaz (1940) z Mielca, Józef Kamuda (1928) z Mielca, Władysław Wrześniak (1944) z Malinia, Stanisław Kobos (1924) z Mielca, Edward Kocieniak (1935) z Podleszan, Andrzej Kiełb (1967) z Malinia, Janina Augustyn (1923) z Tuszowa Narodowego
27 maja – Stanisława Tacik (1932) z Mielca;
28 maja – Maria Wal (1946) z Mielca, Józefa Krępa (1931) z Trześni, Janina Łuszczyn (1925) z Mielca, Katarzyna Skowron (1922) z Plut;
30 maja – Robert Noga (1977) z Dąbia, Stanisław Golec (1953) ze Zdziarca, Danuta Lasek (1950) z Mielca;
31 maja – Teresa Szelest (1925) z Mielca, Roman Sołdyga (1926) z Kębłowa;

CZERWIEC

1 czerwca – Tadeusz Dębski (1919) z Mielca;
2 czerwca – Tadeusz Skop (1936) z Mielca, Katarzyna Malska (1946) z Wielopola Skrzyńskiego, Stanisława Sutek (1930) z Mielca;
6 czerwca – Aniela Piskor (1929) z Mielca, Kazimierz Niezgoda (1953) z Dębicy;
7 czerwca – Jan Grębosz (1924) z Tuszymy;
8 czerwca – Waleria Spec (1930) z Chorzelowa, Antonina Chojnacka (1930) z Mielca, Władysław Żądło (1936) z Przecławia, Zofia Florek (1932) z Opacionki;
9 czerwca – Antonina Nosek (1920) z Mielca;Ferdynand Gaj (1952) z Borków Nizińskich, Zofia Pszeniczna (1937) z Babichy, Stanisław Węgrocki (1953) z Przecławia;
10 czerwca – Edward Zboch (1951) z Rudy, Wiesława Augustyn (1955) z Brzyska, Janina Bajorek (1940) z Mielca;
11 – czerwca – Władysław Jasina (1934) z Janowca, Kazimierz Zawiślak (1934) z Dąbia;
12 czerwca – Bronisław Szach (1959) z Dulczy Wielkiej, Cyryla Cholewa (1933) z Mielca;
15 czerwca – Edward Lasek (1940) z Mielca, Franciszek Bury (1928) z Piątkowca, Waleria Soja (1925) z Mielca, Cecylia Niedbała (1934) z Mielca, Natalia Wnuk (1924) z Mielca, Marian Wolak (1944) ze Zdziarca;
16 czerwca - Jan Kucwaj (1918) ze Świniar Starych;
17 czerwca – Janina Skiba (1936) z Trześni; Krzysztof Kapel (1966) z Mielca;
18 czerwca – Barbara Szelest (1930) z Mielca, Kazimierz Jaje (1948) z Gumnisk;
19 czerwca – Stanisław Czerwiński (1933) z Chorzelowa, Czesława Szumełda (1937) z Mielca, Grzegorz Łaz (1977) z Mielca;
20 czerwca – Stanisława Syper (1942) z Izbisk, Janina Adamczyk (1931) z Otałęży;
21 czerwca – Barbara Chudzicka (1951) z Mielca, Anna Zioło (1946) z Dąbia, Eugeniusz Gaj (1935) z Otałęży, Stanisława Mika (1946) z Mielca, Józefa Prokop (1943) ze Skrzypna;
24 czerwca – Józef Serafin (1929) z Mielca, Kazimierz Skiba (1933) z Chorzelowa;
25 czerwca – Stanisława Lasek (1930) z Mielca, Kazimierz Rusin (1923) z Rzemienia;Stanisława Lasek (1930) z Mielca, Kazimierz Rusin (1923) z Rzemienia, Jan Foltman (1925) z Mielca;
26 czerwca – Franciszek Kwaśnik (1947) z Nowej Dęby, Dominik Sęp (1951) z Rudy Różanieckiej, Ryszard Gracz (1948) z Mielca, Czesław Piękoś (1928) z Mielca;
27 czerwca – Tadeusz Czerwiński (1947) z Mielca;
28 czerwca – Janina Krężel (1933) z Rudy;
29 czerwca – Feliks Błachowicz (1914) z Tuszymy, Edward Maziarz (1930) z Mielca;
30 czerwca – Zofia Wilk (1922) z Trzciany;

LIPIEC

1 lipca – Aleksander Kazan (1957), Katarzyna Pruś (1909) z Mielca, Stanisław Michoń (1921) z Podleszan;
2 lipca – Stanisław Szklarz (1963) z Padwi Narodowej, Krzysztof Hawron (1959);
3 lipca – Bronisław Siwak (1957) z Mielca, Danuta Dolot (1954) z Przebendowa, Genowefa Gnido (1914) z Gdańska;
4 lipca – Adam Niedbała (1948) z Radomyśla Wielkiego;
5 lipca – Janusz Kubik (1954) z Mielca, Jadwiga Szadkowska (1929) z Mielca, Danuta Krifka (1959) z Mielca, Bronisława Ortyl (1928) z Chorzelowa;
6 lipca – Zefiryna Jamrozy (1937) z Kliszowa, Irena Jaszczak (1924) z Mielca, Maria Książek (1936) z Mielca, Zbigniew Rozmus (1958) z Przecławia;
7 lipca – Alicja Mazur (1957) z Mielca, Zofia Rokoszak (1929) z Borków Nizińskich;
8 lipca – Jan Kurc (1931) z Woli Mieleckiej, Wiesław Chruściel (1967) ze Świerczowa;
10 lipca – Kazimiera Magda (1935) z Rzemienia;
11 lipca – Helena Kusak (1931) z Mielca, Genowefa Dydo ( 1925) z Rzemienia;
12 lipca – Elżbieta Lipiór (1930) z Mielca;
13 lipca – Zbigniew Jaskot (1929) z Grębowa, Kazimierz Gaździak (1942) z Rożniat, Irena Jaworska (1938) z Mielca, Emilia Rzeźnik (1923) z Tuszymy, Bolesław Tabor (1946) z Mielca;
14 lipca – Józef Traub (1964) z Chorzelowa, Mieczysław Weryński (1949) z Mielca;
15 lipca - Kazimierz Hałata (1940) z Mielca; Władysław Mazur (1951) z Mielca;
16 lipca – Tadeusz Antoń (1929) z Mielca, Władysław Jodłowski (1933) z Dębicy;
18 lipca – Elżbieta Bujak (1921) z Glin Wielkich, Wiesława Światowiec (1932) z Mielca;
19 lipca – Anna Występek (1954) z Mielca, Józef Muniak (1923) z Mielca, Paulina Pluta (1998) z Dymitrowa Dużego;
20 lipca – Józef Kruk (1925) z Mielca;
21 lipca – Stanisława Dymek (1927) z Dobrynina, Mieczysław Sówka (1935) z Siemiechowa, Stefan Hyliński (1928) z Tuszymy, Józefa Wiącek ( 1935) z Sadkowej Góry;
23 lipca – Kazimiera Morytko (1931) z Wadowic Dolnych;Józefa Gazda (1924) z Chrząstowa, Krystyna Skowrońska (1946) z Tarnobrzega, Maria Panek (1928) z Mielca;
24 lipca – Helena Radłowska (1947) z Mielca;
25 lipca – Józef Idec ( 1925) z Mielca, Wacław Dziadzio (1955) z Glin Wielkich, Zofia Flis (1939) z Czajkowej, Agata Jaje (1931) z Żarówki, Kazimierz Winiarz (1960) z Mielca, Kazimierz Soboń (1939) z Padwi Narodowej;
26 lipca – Bronisław Gawroński (1932) z Mielca, Jan Kopacz (1925) z Książnic, Michał Morawski (1919) z Mielca, Maria Ryba (1929) z Dulczy Wielkiej;
27 lipca – Stanisław Leś (1923) z Woli Mieleckiej, Maria Golemo (1926) z Olesna, Józef Pazdro (1947) z Mielca, Zdzisława Boryńska (1923) z Mielca;
28 lipca – Michał Mazur (1945) z Mielca, Albin Gaj (1930) z Woli Zdakowskiej, Antoni Płaneta (1937) z Woli Szczucińskiej, Stanisław Konieczny (1941) z Padwi Narodowej;
29 lipca – Franciszek Kusak (1927) z Mielca, Stanisława Kulig (1936) z Rzemienia;
30 lipca – Bronisław Błach (1950) z Jam;

31 lipca – Ryszard Jędrzejowski (1951) z Czajkowej, Urszula Dyło (1942) z Mielca, Jan Pieróg (1932) z Mielca, Łukasz Muniak (1983) z Tuszymy;

SIERPIEŃ

1 sierpnia – Aniela Lonca (1927) z Mielca;
2 sierpnia – Piotr Witas (1934) z Kliszowa;
3 sierpnia – Anna Ujas (1937) z Mielca, Józef Wójcik (1922) z Łysakowa, Rafał Maciąg (1988) z Mielca, Franciszek Wybraniec (1945) z Izbisk;
4 sierpnia – Maria Wrobel (1931) z Janowca;
5 sierpnia – Włodzimierz Sikora (1966) z Mielca, Danuta Mroczek (1946) z Podleszan;
6 sierpnia – Janina Janus (1936) z Cmolasu;
7 sierpnia – Stanisław Dusza (1949) z Mielca;
9 sierpnia – Emilia Balicka (1924) z Mielca, Henryk Myszkowski (1924) z Mielca, Janina Działo (1935) z Rudy
10 sierpnia – Antonina Szczur (1921) z Chmielowa;
11 sierpnia – Stanisław Mączka (1923) z Mielca, Zofia Sączawa (1948) z Mielca;
12 sierpnia – Maria Światowiec (1924) z Mielca.
13 sierpnia – Tadeusz Machnik (1937) z Przemyśla;
14 sierpnia – Helena Plezia (1943) z Pustkowa;
15 sierpnia – Alina Midura (1928) z Mielca;
16 sierpnia – Jan Mucha (1934) z Bożej Woli, Bronisława Pieróg (1922) z Podborza, Bronisława Pałka (1922) z Otałęży;
18 sierpnia – Stanisław Soboń (1930) z Dąbrowy Osuchowskiej;
19 sierpnia – Maria Parys (1929) z Mielca, Alojzy Trznadel (1947) z Mielca;
20 sierpnia – Paweł Rydz (1936) z Mielca, Janina Kalicka (1942) z Sadkowej Góry, Tadeusz Wydro (1924) ze Stalowej Woli;
21 sierpnia – Jan Siembab (1936) z Dulczy Małej, Zbigniew Mirek (1945) z Mielca, Emilia Kulpa (1942) z Jam, Aniela Jagoda (1918) z Mielca;
22 sierpnia – Katarzyna Paź (1920) z Glin Małych, Ewa Pezda (1962) z Górek, Józef Ozimek (1935) z Podola;
23 sierpnia – Józefa Maglecka (1926) z Przecławia;
24 sierpnia – Maria Chlebowska (1930) z Glin Małych, Emilia Jędo (1947) z Mielca, Kazimierz Graniczka (1957), Janina Zielińska (1923) z Kiełkowa;
25 sierpnia – Józef Pieróg (1941) z Mielca, Henryk Mrugalski (1940) z Jaślan, Roman Napora (1933) z Mielca;
26 sierpnia – Julian Giża (1929) z Dulczy Wielkiej, Joanna Sowa (1931) z Mielca, Ewa Augustyn (1939) z Mielca;
27 sierpnia – Eugeniusz Sidur (1945) z Dąbrówki Osuchowskiej;Ryszard Wilk (1949) z Książnic;
28 sierpnia – Józef Kazimierski (1929) z Mielca, Ryszard Kolisz (1953) z Rzemienia;
29 sierpnia – Zdzisław Drózd (1953) z Mielca, Krystyna Pieróg (1941) z Padwi Narodowej;
31 sierpnia – Władysława Naprawa (1928) z Rożniat, Ludwik Marut (1929) z Łączek Brzeskich;

 WRZESIEŃ

1 września – Jan Wąż (1935) z Woli Wadowskiej, Czesław Wróbel (1955) z Trzęsówki, Stanisław Dobosz (1951) z Mielca;
2 września – Stanisław Masajada (1929) z Czermina, Władysława Wrona (1922) ze Złotnik, Józef Fałek (1931) z Chrząstów;
3 września – Stanisław Skóra (1928) z Białego Boru; Stanisław Kasa (1932) z Podleszan;
4 września – Lucyna Wójcik (1963) z Woli Mieleckiej, Tadeusz Bochenek (1929) z Tuszymy;
5 września – Jan Zygmunt (1927) z Niwisk, Maria Kopacz (1919) z Mielca;
6 września – Jan Śpiewak (1919) z Czermina, Zdzisław Dudek (1950) z Woli Mieleckiej, Anna Myszka (1946) ze Skowierzyna, Genowefa Gawryś (1929) z Białego Boru;
7 września – Bronisława Bernat (1934) z Wojkowa, Stanisław Małek (1925) z Tarnowa;
8 września – Eugenia Szady (1932) z Mielca, Anna Stypa (1921) z Mielca, Anna Nykiel (1933) z Mielca, Eugenia Masajada – Żak (1929) z Górek;
9 września – Emilia Stypa (1923) z Chorzelowa;
11 września – Zofia Niedbała (1933) ze Zgórska, Teresa Dzik (1931) z Białego Boru, Jan Arabasz (1955) z Borowej, Maria Kulig (1924) z Wadowic Górnych, Franciszka Dziekan (1913) z Książnic;
12 września – Zofia Działowska (1951) z Borowej;
13 września – Tadeusz Machnik (1953) z Mielca, Honorata Bogacz (1929) z Pnia, Władysław Jędrzejczyk (1947) z Dębiczyny;
14 września – Józef Kapinos (1949) z Mielca;
15 września – Andrzej Malik (1941) z Mielca, Zbigniew Tomczyk (1950) z Mielca, Danuta Wójcik (1945) z Mielca, Anna Kozdęba (1948) z Mielca, Jan Leski (1921) z Podola;Karol Kotlak (1935) z Podborza;
16 września – Tadeusz Małek (1923) z Woli Zdakowskiej, Aniela Wiewióra (1937) z Mielca, Aleksandra Matraj (1932) ze Stasiówki;
17 września – Stanisław Szumowicz (1948) z Mokrzca;
18 września – Wojciech Rykała (1932) z Mielca, Genowefa Kassa (1937) z Mielca, Zuzanna Leś (1922) z Woli Mieleckiej, Janina Migała (1936) z Wierzchowin, Stanisław Gwóźdź (1930) z Dulczy Małej;
19 września – Józefa Zięba (1939) z Baranowa Sandomierskiego;
20 września – Teresa Cebula (1929) z Mielca;
21 września – Wiesław Adaś (1946) z Mielca, Józefa Kozik (1924) z Woli Mieleckiej;
22 września – Franciszka Białek (1929) z Wiśniowej, Eleonora Bachowicz (1919) z Czermina
23 września – Tadeusz Wadówka (1937) z Brnia Osuchowskiego, Maria Panek (1935) z Mielca, Bogdan Osak (1962) z Dębicy, Tomasz Wilk (1932) z Mielca;
24 września – Eugeniusz Moskal (1931) z Mielca;
25 września – Edward Klaus (1958) z Przecławia, Irena Żmuda (1925) z Rzędzianowic;
26 września – Genowefa Hyjek (1930) z Padwi Narodowej, Jan Krupa (1954) z Rzemienia;
27 września – Andrzej Hohola (1950) z Mielca, Eugeniusz Kmieć (1925) z Mielca, Jan Skoroś (1926) z Brzyścia, Stanisław Piechota (1951) z Krzemienicy;
28 września – Jadwiga Krupa (1947) z Mielca;
29 września – Franciszek Lis (1937) z Żarówki; Karol Korzeń (1982) z Mielca;
30 września – Edward Pryga (1943) z Mielca, Genowefa Kaczmarczyk (1942) z Woli Otałęskiej, Rozalia Skowron (1920) z Józefowa;

 PAŹDZIERNIK

1 października – Stanisław Piłat (1940) z Wylowa, Czesława Szczerba (1929) z Pława, Stanisław Ptak (1949) z Podleszan, Zofia Szlendak (1929) z Mielca;
2 października – Danuta Herman (1954) z Mielca, Janina Michno (1930) z Mielca, Czesława Surowiec (1926) z Trześni;
3 października – Irena Staniszewska (1928) z Otałęży, Józef Stępień (1933) z Podleszan, Stanisława Rozmus (1931) z Przecławia;
4 października – Stefania Surowiec (1923) z Domacyn, Bohdan Kulawiec (1946) z Mielca, Krzysztof Michalec (1941) ze Szczucina;
6 października – Emilia Szpakowska (1925) z Mielca, Wiesław Piątkowski (1964) z Pława;
7 października – Jan Niziołek (1947) z Brnia Osuchowskiego, Józef Maryniak (1962) z Trześni, Zofia Zdziebło (1930) z Trzciany;
11 października – Tadeusz Stala (1937) z Mielca, Ryszard Cichoń (1951) z Mielca;
12 października – Elżbieta Siwecka (1924) z Mielca; Ludwik Gałda (1929) z Mielca, Edward Nowak (1935) z Czermina, Cecylia Misiak (1921) z Czermina; Wojciech Kasprzak (1934) z Trześni;
15 października – Stefania Wdowiarz (1922) z Mielca, Edward Micek (1930) z Mielca, Stanisław Lubacz (1939) z Mielca
16 października – Józef Głogowski (1935) z Krzemienicy, Stanisław Orzech (1961) z Jaślan;
18 października – Ludwik Nowak (1927) z Mielca, Wiesława Pietryka (1950) z Mielca, Józef Magda (1921) z Mielca, Maria Grzelak (1927) z Trzciany;
19 października – Józef Klich (1940) z Mielca;Iwona Toczyńska (1979) z Mielca; Michalina Zachariasz (1926) z Mielca:
20 października – Kazimierz Załucki (1939) z Tuszowa Małego, Antoni Krycia (1949) z Mielca, Franciszek Sołtys (1936) z Kosówki;
21 października – Jan Fiałkowski (1950) z Mielca, Maria Broda (1938) z Łowczówka, Józef Górak (1926) z Podleszan, Irena Chajec (1933) z Nawsia Brzosteckiego;
22 października – Antoni Słowik (1947) z Mielca, Teresa Żelasko (1935) z Mielca;
23 października – Kazimierz Stępień (1935) z Krużlowej Wyżnej;
24 października – Janina Kosowicz (1922) z Mielca, Tadeusz Strzeciak (1949) z Mielca, Leszek Marek (1961) z Padwi Narodowej, Władysław Taran (1961) z Jaślan;
25 października – Bolesław Kwiecień (1930) z Mielca, Maria Skrzypek (1924) z Mielca, Michalina Adamczyk (1940) z Tuszymy;
27 października – Stanisława Sokół (1938) z Chorzelowa, Danuta Solecka (1958) z Mielca;
28 października – Zdzisław Sztuka (1933) z Ostrówka, Katarzyna Piłat (1927) z Woli Mieleckiej;
29 października – Irena Jadwisiak (1931) z Mielca;Genowefa Dziadzio (1929) z Przyborowa, Stanisław Rak (1928) z Łączek Brzeskich;
30 października – Elżbieta Klich (1924) z Woli Pławskiej;
31 października – Stanisław Kulig (1927) z Przebendowa, Eugenia Maziarz (1925) z Mielca, Janina Moryto (1946) z Mielca;

 LISTOPAD

1 listopada – Eugeniusz Osmola (1939) z Mielca; Bronisław Janczak (1953) z Mielca;
2 listopada – Janina Sołtys (1946) z Woli Mieleckiej, Jan Gawryś (1936) z Mielca;
3 listopada – Jan Sikora (1951) z Brzyścia;
4 listopada – Marian Działowski (1943) z Kliszowa;Alicja Jakubowska (1947) z Mielca;
5 listopada – Wiesław Głodzik (1948) z Mielca;
6 listopada – Czesław Soczawa (1944) z Mielca;
7 listopada – Bronisława Kowalik (1924) z Mielca, Czesław Rado (1961) z Chorzelowa, Tomasz Padwiński (1982), Eugenia Uliszak (1939) z Dębicy, Edward Mazur (1966) z Mielca;
8 listopada - Marcin Łopata (1977) z Goleszowa;
9 listopada – Maria Bawoł (1954) z Mielca, Zdzisław Kiełb (1938) z Mielca, Stefania Lesiak (1920) z Gołęczyna;
10 listopada – Zofia Lichota (1926) z Woli Mieleckiej, Wanda Winter 1929) z Mielca;Ewa Leś (1972) z Mielca;
11 listopada – Jerzy Soja (1944) z Książnic;
12 listopada – Kazimierz Sajek (1930) z Trzciany;Władysław Opałacz (1927) z Łysakowa;
13 listopada – Edward Schab (1949) z Dulczy Małej, Adolf Dąbrowski (1938) z Mielca;
14 listopada – Stefan Finor (1932) z Mielca, Jan Kania (1949) z Mielca;
15 listopada – Stanisław Komaniecki (1928) z Mielca;
16 listopada – Władysław Klich (1923) z Padwi Narodowej, Józefa Szeliga (1932) z Mielca, Andrzej Jemioło (1949);
18 listopada – Józef Kapinos (1943) z Chrząstowa, Czesław Bawoł (1937) z Mielca, Stanisława Dybska (1926) z Mielca; Włodzimierz Kasprzyk (1955) z Mielca;
19 listopada – Edward Ząbek (1941) z Mielca;Józef Bajger (1932) z Mielca, Józef Węgiel (1958) ze Swarzowa, Janina Kośla (1942) z Wiewiórki;
20 listopada – Władysław Tetlak (1922) z Woli Mieleckiej;
21 listopada – Helena Kapała (1932) z Mielca, Helena Maksoń (1930) z Tuszowa Narodowego, Wojciech Kula (1952) z Mielca, Stanisław Jamróz (1927) z Dębiaków, Henryk Porada (1943) z Borowej, Władysław Dróżdż (1924) z Mielca, Stanisław Czapla (1926) z Jam;
22 listopada – Stanisława Cisińska (1918) z Chorzelowa, Marian Kidacki (1932) z Mielca, Eugeniusz Nowak (1924) z Tuszowa Narodowego, Henryk Szcześniak (1945) z Mielca;
23 listopada – Apolonia Działo (1926) z Szafranowa;
24 listopada – Janina Bigda (1928) z Mielca, Edward Paduch (1937) z Dobrynina;Jan Górski (1961) ze Złotnik;
25 listopada – Stanisław Nowak (1934) z Mielca, Krystyna Janik (1933) z Chorzelowa, Jerzy Siedlecki (1929) z Tarnobrzega;Józef Pszeniczny (1933) z Tuszowa Narodowego;
26 listopada – Jan Jemioło (1922) z Mielca;Janina Bachórska (1922) z Mielca;
27 listopada – Janina Osora (1923) z Mielca;
28 listopada – Adam Michna (1947) z Mielca;
29 listopada – Stefan Makuch (1926) z Mielca, Lucyna Pazdan (1960) z Mielca, Maria Molak (1934) z Kawęczyna, Tomasz Piątkowski (1985) z Sadkowej Góry;

 GRUDZIEŃ

1 grudnia – Czesława Cholewa (1944) z Mielca, Stanisław Miga (1937) z Mielca, Helena Chmiel (1957) ze Zdziarca
2 grudnia – Władysław Róg (1958) z Partyni, Anna Zuba (1919) z Piechot, Helena Sałagaj (1926) z Glin Wielkich, Jan Bąk (1936) z Trzciany
3 grudnia – Tadeusz Graniczka (1932) z Mielca, Władysław Kukulski (1924) z Mielca;Zygmunt Laska (1933) z Mielca, Julianna Danel (1933) z Mielca;
4 grudnia – Marta Gancarz (1950) z Mielca, Maria Siembab (1936) z Dulczy Wielkiej, Maria Śmiatacz (1936) z Mielca;
5 grudnia – Józef Ćwięka (1959) z Mielca, Jan Ćwięka (1947) z Trzciany;
6 grudnia – Zofia Bąk (1921) z Książnic, Emilia Wolak (1925) z Rzędzianowic, Władysława Buller (1929) z Mielca;
7 grudnia – Rafał Syper (1985) z Rudy;
8 grudnia – Jan Makocki (1936) z Mielca, Irena Cisło (1958) z Mielca, Bronisława Chmiel (1931) ze Zdziarca;Walenty Musiał (1931) z Rzędzianowic;
9 grudnia – Władysław Moździoch (1935) z Mielca;Marcin Bąk (1982) z Mielca;
10 grudnia – Aleksander Makuch (1935) z Żarówki, Matylda Piękoś (1937) z Mielca, Franciszka Chomenko (1923) z Mielca; Emilia Walas (1930) z Podleszan, Maria Dopart (1932) z Mielca, Kazimiera Krupa (1925) z Chorzelowa;
11 grudnia – Ryszard Masłowski (1945) z Ocieki;
12 grudnia – Leon Kolba (1929) z Mielca;
13 grudnia – Stanisław Streb (1958) z Tuszowa Narodowego;
14 grudnia – Zofia Wątor (1937) z Mielca, Helena Turek (1930) z Mielca, Helena Głuchowska (1920) z Mielca, Marian Mycha (1934) z Mielca, Bogdan Szpara (1962) z Mielca, Katarzyna Nosal (1922) z Żarówki;
15 grudnia – Zygmunt Duma (1961) z Budy Stalowskiej;
16 grudnia – Zofia Machaj (1923) z Łysakówka, Józef Jabłoński (1943) z Mielca, Karol Czop (1947) z Borowej, Juliusz Radłowski (1942) z Malinia;
17 grudnia – Józef Gryndzia (1950) z Dębiaków;Anna Grzybek (1956) z Opactwa, Stanisław Słupski (1952) z Mielca;
18 grudnia – Teodozja Sieroń (1921) z Mielca, Jan Cebula (1935) z Borowej;
19 grudnia – Stanisław Maziarz (1930) z Trześni, Marianna Ziomek (1935) z Tarnobrzega, Kazimierz Pubrat (1939) z Domacyn;
20 grudnia – Jan Wiącek (1937) z Górek, Kazimierz Litwin (1950) z Mielca, Janina Machnik (1945) z Partyni, Irena Wolińska (1921) z Radomyśla Wielkiego, Genowefa Sokołowska (1926) z Dębicy, Krzysztof Piecuch (1974) z Błonia;
21 grudnia – Leokadia Kędzior (1928) z Ławnicy, Janina Klimczak (1934) z Szafranowa;
22 grudnia – Jan Czuchro (1951) z Mielca, Kazimierz Gudz (1939) z Czajkowej, Józef Krępa (1935) z Chrząstowa, Andrzej Rżany (1956) z Mielca, Tadeusz Pezda (1932) z Mielca;
23 grudnia – Regina Joniec (1946) z Mielca, Maria Pełka (1926) z Podleszan, Stefan Choma (1932) z Mielca, Józef Kobylarz (1948) z Woli Raniżowskiej;
24 grudnia – Stanisław Barnaś (1946) z Białego Boru, Jan Wieczerzak (1947) z Mielca;
25 grudnia – Wojciech Kluz (1966) z Rzemienia, Stanisław Kuroń (1936) z Chorzelowa, Marian Cholewa (1936) z Mielca, Stefan Bawoł (1934) z Rudy, Maria Karas (1921) z Łączek Brzeskich;
26 grudnia – Katarzyna Kalita (1941) z Żyrakowa, Helena Machnik (1931) z Łączek Brzeskich, Maria Kopacz (1927) z Jam, Janina Totoń – Niwa (1945) z Mielca, Andrzej Pyź (1958) z Chorzelowa;
27 grudnia – Władysław Giża (1947) z Mielca, Józef Sieja (1931) z Czajkowej, Janina Zakrzewska (1920) z Zamościa, Bogusław Włochowski (1956) z Nowego Sącza, Czesława Kołodziej (1936) z Trzciany, Andrzej Gałaś (1934) z Mielca, Dariusz Mączka (1991) z Rakszaby;
28 grudnia – Stanisław Lebida (1967) z Mielca;Maria Szeliga (1930) z Woli Wadowskiej, Stanisława Małek (1936) z Woli Zdakowskiej, Józef Walczak (1953) z Mielca;
29 grudnia – Józef Kalita (1953) z Białego Boru, Krystyna Nieradka (1942) z Brnia Osuchowskiego, Wanda Chmiel (1943) z Mielca, Stanisława Kabecka - Wagner (1946) z Mielca, Mieczysław Habzda (1951) z Przykopu, Andrzej Wilkosz (1935) z Krakowa;
30 grudnia – Bronisława Kokoszka (1924) z Jam, Wiesław Mazur (1958) z Rzędzianowic, Stefan Tetlak (1937) z Mielca;
31 grudnia – Wilchelmina Cebula (1924) z Mielca, Zofia Adaś (1926) z Budzisk, Zbigniew Cuber (1956) ze Złotnik, Marian Pazdro (1941) z Chorzelowa;


Odsłon: 28184

  Komentuj

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, które mogą zablokować witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczeń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłać zawartości prawdopodobnie wpisałeś zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:



Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

TELEGRAM KORSO

Pikieta pod szpitalem
Podczas gdy około 100 pracowników szpitala pikietowało żądając podwyżek, samorządowcy i dyrekcja szpitala otwierała nowy budynek pogotowia (24 października).więcej

 Po co nam rodzina
Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład „Po co nam rodzina?”. Wygłosi go Krystian Kratiuk, redaktor pisma „Polonia Christiana”.więcej

 Tydzień mediacji
Jeszcze do 17 października trwa "Tydzień Mediacji", w mieleckiej Prokuraturze Rejonowej.więcej

Poznaj wszystkich kandydatów

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała na swojej stronie internetowej listy wszystkich kandydatów do rad. więcej