Korso - Tygodnik Regionalny | Mielec

Niedziela
Kwi 20
    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Amalia, Czesław
Rozmiar tekstu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start arrow Informacje
Informacje
Projekt gotowy, pieniędzy nie ma Drukuj Poleć znajomemu
17.04.2014.
Image
Gotowa jest już dokumentacja projektowa remontu i rozbudowy hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Mielcu. Okazuje się jednak, że nie będzie unijnych pieniędzy na realizację tej inwestycji, przewidzianych w ramach Mieleckiego Obszaru Funkcjonalnego.

Komentuj | Odsłon: 105

Czytaj całość
 
Niewzruszony limit alkoholowy Drukuj Poleć znajomemu
17.04.2014.
Radni miejscy dyskutowali, czy w Mielcu zwiększyć liczbę punktów sprzedających alkohol. Dyskusja była gorąca i wielogłosowa. Ale o wyniku zdecydował jeden głos.

Komentuj | Odsłon: 68

Czytaj całość
 
Po co gminie logo? Drukuj Poleć znajomemu
17.04.2014.
Image
GMINA WADOWICE GÓRNE. Na ostatniej sesji (28 marca) Rada Gminy w Wadowicach Górnych przyjęła uchwałę ustanawiającą nowe logo gminy. Projekt kosztował około 1700 zł.

Komentuj | Odsłon: 87

Czytaj całość
 
Panie, wiemy, że jesteś& Drukuj Poleć znajomemu
17.04.2014.
Image
Z okazji rozpoczynających się światowych uroczystości związanych z kanonizacją Jana Pawła II ks. dziekan Janusz Kłęczek – proboszcz bazyliki mniejszej na starówce, oraz Centrum Przygotowań Programów Patriotycznych zaprosili mielczan na Uroczyste Oratorium Papieskie pt. „Mielec woła… Santo Subito”.

Komentuj | Odsłon: 60

Czytaj całość
 
Co dalej, gimnazjalisto? Drukuj Poleć znajomemu
17.04.2014.
ImageW poniedziałek, 28 kwietnia, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbędą się 9. Targi Edukacyjne. Ich głównym celem jest pomoc uczniom klas trzecich gimnazjów w wyborze szkoły średniej.

Komentuj | Odsłon: 37

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 903

TELEGRAM KORSO

Widziałeś? Zadzwoń!

Mieleccy policjanci ustalają świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 kwietnia około godziny 5 rano w Mielcu przy al. Ducha Świętego. więcej

Posiedzi za butelkę wody

Policjanci postawili zarzut włamania 26-letniemu mężczyźnie, który włamał się do pomieszczeń klubu piłkarskiego "FKS Stal Mielec" i ukradł butelkę wody.więcej